Cinsel organ temizlenirken yara oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Diablo57

Femtopat
Merhabalar, duşta penisimin kafa ve gövde arasındaki hassas derisinde siyahlık gördüm ve lif sürdüm. Birkaç dakika sonra yara oldu ve su aktı yaradan. Bu durumda yarayı dindirmek için ne yapabilirim? Acıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, duşta penisimin kafa ve gövde arasındaki hassas derisinde siyahlık gördüm ve lif sürdüm. Birkaç dakika sonra yara oldu ve su aktı yaradan. Bu durumda yarayı dindirmek için ne yapabilirim? Acıyor.

Tabi buradan aldığın her tavsiyeye uyma, sonuçta kimse burada resmi olarak sağlık hizmeti vermiyor ve olumsuz bir sonuç alabilirsin, alırsan kimseyi suçlama hakkın olamaz öncelikle bunu bilmeni istedim. Ve benim tavsiyemi sorarsan elbette bir doktora görünmeni şiddetle tavsiye ederim. Onun haricinde hametan adında merhem öneririm. Yaralar, cilt tahrişi gibi durumlara iyi geliyor. Babamda yatak yarası oluşmaya başlarken doktorun verdiği bir ilaç ve faydasını gördük. Aşağıdaki linkten özelliklerine bakabilirsin. Tekrardan söylüyorum önerileri uygulaman sonucunda olumsuz bir durum olursa kimse bu durumdan mesul olmaz. Şimdiden geçmiş olsun.

Bu konuyu onaylayan moderatörün kafası mı güzel ne? Bize ne kardeşim senin cinsel organından? Birde yarayı dindirmek için ne yapabilirim diye soruyor. Doktora git. Te Allahım ya..
Kategori sağlık kategorisi. Gecenin yarısında doktora mı git diyorsun?

asılın mala acı falan kalmaz 🙂
Şaka bir yana bilemeyiz üroloğa gidin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı