Cinsellikte zevk alamamak

Arkadaşın ne din(Müslüman olduğunu nereden biliyorsun?) ne de hukuki anlamda yardım istediğini sanmıyorum. Yani düzgün tavsiyeniz yok ise yazmayın.
Haram: Sözlükte masdar olarak “bir şey bir kimseye yasak olmak” anlamına gelir.
Tavsiye verirken insanlara müslüman mısın ona göre tavsiye vereceğim mi denilmesi gerekiyor. Tavsiyenin düzgün olup olmadığını belirlemek haddinize değil.

Fiilin ehliyeti olduğunu değiştirir mi? Başı belada değil de ne demek oluyor? Çocukları doğru yere yönlendirmek yerine açık kapı bırakacak cümleler kullanılmamalı.
Yaptığı işi doğru bulmadım. Ama yanlış da bilgilendiremeyiz. İsterse ikisi de 14 yaşında olsun, akran oldukları için suç değil. Hiçbir Avrupa ve Amerika ülkesinde bu suç olmaz. Ama sen 30 yaşındaysan ve 14 yaşındaki kızla berabersen suçtur.

Bu ilk zamanlar oluyor. Seks hayatı düzgün olan bireyler mesela masturbasyon yapmaz. Cinsel alet neye alışırsa o yolda gitmek ister. Bu yüzden abiler ilk her zaman zordur der.
Konuyu bulandırmadan doğruyu söylemek gerek.
Bu yüzden ilk zamanlar ön sevişme uzun olmalı. Ten tene alışınca yavaşça kırmızı noktaya girilmeli.
🫢

Kız arkadaşımla geçenlerde ilk deneyimimizi yaşadık ve ben hiçbir şekilde zevk alamadım. 3-4 defa farklı günlerde tekrarladık. Benim boyutta bir sorun yok, kız arkadaşım gayet tatmin oluyor. Benim de tatmin olabileceğim bir boyut da yani sorunu anlamadım. Daha fazla detay verecek olursam çok geç boşalıyorum. İlkinde yarım saat uğraştık, yine de boşalamadim. 4 defa yaptık ve sadece ikincide herhalde bu durum "bebek yağı" sayesinde söz konusu oldu. Geçmişte çok fazla masturbasyon yapıyordum bununla ilişkisi olabilir mi? Bilgili abilerim yardım edebilir mi? Danışacağım biri olmadığı için buraya yazmak istedim.

Ben nasıl 15 yaşına kadar yapmadan yaşadım sende yaşarsın ama zevk alamamak başka bir şey. Doktora gidin belki yardımcı olur.

Şu an yaptığınız suç reşit olmayan birisi ile beraber oluyorsun ailesi öğrenir seni şikayet ederse başın büyük belada haberin olsun.
İkiside reşit değil, suçlama yapsalar bile elleri boş geri dönerler
Not: tarihi şimdi görüyorum

Geri
Yukarı