Çipli PS2 CD oyun açmıyor

Slolden

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde SCPH-50004 çipli PS2 var smackdown vs RAW 2011 (içinde cena's Edge ve undertaker... Devamını bilmediğim bir oyun) oyun orijinal olmasına rağmen çalışmıyor, ek olarak korsan CD oyunları çalışmıyor. Anladığım kadarıyla çipli kalın kasalar DVD'leri çalıştırmıyor ama CD neden çalışmadı onu anlayabilmiş değilim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hem CD hem DVD hem de PS1 oyunları PS2'de oynanabilir. PS2 için CD oyun vardı yani oyun 600 700 MB'lik CD'nin içindeydi. Hatırladığım kadarıyla Winning Eleven 9+10 CD'nin içindeydi.

PS2'nizde hangi çip var?
Taktığınız CD veya DVD'nin durumu ne?
(Çizikmi kirli mi başka bir sorunu var mı anlamında)

PS2'nin lens durumu nedir?
PS2'nin içini açma imkanınız var ise kolonyalı kulak çubuğu ile fazla bastırmadan lensi silin.

Son düzenleme:
Hem CD hem DVD hem de PS1 oyunları PS2'de oynanabilir. PS2 için CD oyun vardı yani oyun 600 700 MB'lik CD'nin içindeydi. Hatırladığım kadarıyla Winning Eleven 9+10 CD'nin içindeydi.

PS2'nizde hangi çip var?
Taktığınız CD veya DVD'nin durumu ne?
(Çizikmi kirli mi başka bir sorunu var mı anlamında)

PS2'nin lens durumu nedir?
PS2'nin içini açma imkanınız var ise kolonyalı kulak çubuğu ile fazla bastırmadan lensi silin.
Hocam ben sahibinden üzerinden aldım içini açtım lensi hafif tozluydu temizledim ancak power flexi yamulttum ve düzeltemedim yeni flex yolda şimdilik bekliyorum. Aldığım oyun yeni CD sıfır. Hangi çip olduğunu bilmiyorum.

Hocam ben sahibinden üzerinden aldım içini açtım lensi hafif tozluydu temizledim ancak Power Flex'i yamulttum ve düzeltemedim yeni Flex yolda şimdilik bekliyorum. Aldığım oyun yeni CD sıfır. Hangi çip olduğunu bilmiyorum.

Flex'i yamulttum derken Lens'ten çıkmış olabilir Flex kablosu.

Yeni konular

Geri
Yukarı