Çipli Vatandaş Kadiköy Belediyesini Deşifre Etti

izmirkartali

Megapat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Müthiş işleyen bir CİMER sistemimiz var, hamdolsun!

Kadıköy Belediyesi'nin ücretsiz çorba dağıtımından faydalandığını ve başına gelenleri anlatan bir vatandaş CİMER'in jet hızı sayesinde Kadıköy Belediyesi'ni deşifre etti.

28 Ocak'ı 29 Ocak'a bağlayan gece 00.00.00'da şikayetini sisteme yazıyor.
Şikayeti aynen şöyle:

“Sayın İçişleri Bakanı, BU gün Kadıköye söğütlü çeşme tren istasyonu önünde dağıtılan çorbadan içtim ve çok kötü şekilde hasta etti yüzüm yanmaya başladı tahriş oldu kim dağıttı derseniz Kadıköy deki CHP belediyesi dağıttı lutf.n hakkımı arayın bu gün çok kötü şekilde zehirlendim. Ben dışarıda yaşıyorum evsizim. Lutf.n CHP zulmü den illallah ettim. Bununla da kalmayıp tren içerisinde başımdaki çip vasıtasıyla biji pkk diye söyletti. Pkk yı kınıyorum pkk aşağılık bir oluşumdur ve CHP'nin yan koludur.”
(Yazım hataları şikayetçi tarafından yapılmış, dokunulmamıştır. Lutf.n kelimesi yasaklı olduğu için değiştirilmiştir)

CİMER 00.00.09'da otomatikman şikayet başvurusunu İçişleri Bakanlığı'na sevk etmiş. 3 Şubat'ta dilekçe İstanbul Valiliği'ne ulaşmış. Valilik de 1 Mart günü Kadıköy Kaymakamlığı'na göndermiş.
Valilik bu derin bilgiyi yaklaşık bir ay incelemiş herhalde.
Kaymakamlık ise iki gün sonra dilekçeyi Kadıköy Belediyesi'ne sevk etmiş.

Bu müthiş ciddiyet ve hıza hayran kalmamak elde değil(!).

Konu Kadıköy Belediye Başkanı'nın önüne geliyor. Gazeteci Deniz Zeyrek, konu hakkında ne düşündüğünü soruyor Başkan'a.
“Devleti bu tür şeylerle uğraştırmaları üzücü” demekle yetiniyor başkan. Bak bak, şikayet beğenmiyorlar yav! Cumhurbaşkanlığı'ndan kaymakamlığa kadar işleyen süper sistemin hikmetinden sual mi olurmuş?

Tabi Belediye olarak bir açiklama da yapılıyor.
Kadıköy Kaymakamlığı'na verdikleri yanıtta şunu yazmakla yetinmişler:
“Bu iddiaların tümü gerçek dışı ve hayal ürünüdür. Bilgilerinize sunulur.”
Aha, süper çipli vatandaşın hikmetini de hiçe sayıyorlar. Çok ayıp!

Cumhurbaşkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Valilikler ve Kaymakamlıklar “muhbir vatandaş” yetiştirme hizmeti ile harikalar yaratıyorlar değil mi?

Nasıl da deşifre etmişler CHP'li belediyeyi?

Kaynak: Çipli vatandaş!

Son düzenleme:
Müthiş işleyen bir CİMER sistemimiz var, hamdolsun!

Kadıköy Belediyesi'nin ücretsiz çorba dağıtımından faydalandığını ve güya başına gelenleri anlatan bir vatandaş CİMER'in jet hızı sayesinde Kadıköy Belediyesi'ni deşifre etti.

28 Ocak'ı 29 Ocak'a bağlayan gece 00.00.00'da şikayetini sisteme yazıyor.
Şikayeti aynen şöyle:

“Sayın İçişleri Bakanı, BU gün Kadıköye söğütlü çeşme tren istasyonu önünde dağıtılan çorbadan içtim ve çok kötü şekilde hasta etti yüzüm yanmaya başladı tahriş oldu kim dağıttı derseniz Kadıköy deki CHP belediyesi dağıttı lutf.n hakkımı arayın bu gün çok kötü şekilde zehirlendim. Ben dışarıda yaşıyorum evsizim. Lutf.n CHP zulmü den illallah ettim. Bununla da kalmayıp tren içerisinde başımdaki çip vasıtasıyla biji pkk diye söyletti. Pkk yı kınıyorum pkk aşağılık bir oluşumdur ve CHP'nin yan koludur.”
(Yazım hataları şikayetçi tarafından yapılmış, dokunulmamıştır. Lutf.n kelimesi yasaklı olduğu için değiştirilmiştir)

CİMER 00.00.09'da otomatikman şikayet başvurusunu İçişleri Bakanlığı'na sevk etmiş. 3 Şubat'ta dilekçe İstanbul Valiliği'ne ulaşmış. Valilik de 1 Mart günü Kadıköy Kaymakamlığı'na göndermiş. Kaymakamlık ise iki gün sonra dilekçeyi Kadıköy Belediyesi'ne sevk etmiş.

Bu müthiş ciddiyet ve hıza hayran kalmamak elde değil(!).

Konu Kadıköy Belediye Başkanı'nın önüne geliyor. Gazeteci Deniz Zeyrek, konu hakkında ne düşündüğünü soruyor Başkan'a.
“Devleti bu tür şeylerle uğraştırmaları üzücü” demekle yetiniyor başkan.
Tabi Belediye olarak bir açiklama da yapılıyor.
Kadıköy Kaymakamlığı'na verdikleri yanıtta şunu yazmakla yetinmişler:
“Bu iddiaların tümü gerçek dışı ve hayal ürünüdür. Bilgilerinize sunulur.”

Cumhurbaşkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Valilikler ve Kaymakamlıklar “muhbir vatandaş” yetiştirme hizmeti ile harikalar yaratıyorlar değil mi?

Nasıl da deşifre etmişler CHP'li belediyeyi?

Kaynak: Çipli vatandaş!
Ayda bir işlem yapıyorlar ne kadar büyük hız değil mi (!)

Ben dünyadaki çip krizinin aşının içine katılan çiplerden dolayı olduğunu zannediyordum, demek ki tek bir nedeni yokmuş. Ama yine de rahatım çünkü Türklere çorba bulaşmaz, çorbaya karşı genimiz var.

Vatandas herhalde komiklik yapmaya calismis. Basardi da evde kahkaha attim. Neyse CIMER'in boyle hizli calismasini tebrik eder ve baska sikayetleri de hizli bir sekilde islenmesini isterdik. Baskan en azindan alayci bir tavir veya hakarette bulunmamis -okudugum kadariyla-. Cunku herkes birbirine hain, serefsiz , alcak tarzi hitaplar kullaniyor, TR uzerinde siyasi boyle isliyor maalesef.

Bir kez daha hayran kaldım ülkeme, her şey bir düzen içinde!

Lutf.n CHP zulmü den illallah ettim. Bununla da kalmayıp tren içerisinde başımdaki çip vasıtasıyla biji pkk diye söyletti. Pkk yı kınıyorum pkk aşağılık bir oluşumdur ve CHP'nin yan koludur.
İnfilak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Bununla da kalmayıp tren içerisinde başımdaki çip vasıtasıyla biji pkk diye söyletti." 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı