"Cips paketinden fare ölüsü çıktı" haberi gerçek mi?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
İyi akşamlar hepinize. Az önce bir Instagram videosu gördüm. Video'yu izlediğimde, Yozgat'ta üniversite öğrencilerinin aldığı party markalı cipsten fare ölüsü çıkmış. Bu haber gerçek olabilir mi? Bana mantıksız geldi, fare nasıl girebilir ki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam gerçek olma ihtimali var lakin ölü bir fare hafif olmaz ve poşet içinde hissedilir diye düşünüyorum.
İyi akşamlar hepinize. Az önce bir Instagram videosu gördüm. Video'yu izlediğimde, Yozgat'ta üniversite öğrencilerinin aldığı party markalı cipsten fare ölüsü çıkmış. Bu haber gerçek olabilir mi? Bana mantıksız geldi, fare nasıl girebilir ki?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

İlgi çekilmesi için yapıldığı çok belli. Videoya direk tabakla başlıyorlar ve üstünde nedense cips tabakası var (örtülmüş gibi). Tabii farenin gerçek olup olmadığıda farklı bir sır, boğulup öldüyse cipsler araçla taşınırken içeride hareket ediyor olması gerek, hareket ediyor olsaydı etrafındaki cipsler kırılırdı. Videoyu çekenlerin tepkiside sanki yeni görmüş gibi, videodan önce iğrenç olduğunu defalarca söylemiş olsaydılar yeniden abartmazlardı.
En önemli nokta fare, cipsten hafif bir hayvan değil. Cipsin en az 2 katı ağırlığında ve cipsi açabilir bir ağırlıkta. Party marka cipsin üretim yeri ile bu olayın geçtiği yer arasında en az 2-3 şehir var, Getiren araç bir yerde hız yaptı diyebiliriz buna göre. Hız yapmasıyla kutuyu açacak bir kuvvet oluşmuştur zaten.

Benim varsayımlarım, katılmak zorunda değilsiniz ayrıca bu varsayımı olasılıklardan bana en imkanlı durumu seçerek atıyorum, fazla bir bilgim yok.

Geri
Yukarı