Çipsiz PS2'de nasıl oyun yazdırılarak oynanır?

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Elimde sağlam kırık olmayan ve çipsiz bir PS2 Slim var ama elimde oyun ve Memory Card yok. O yüzden USB'ye atarak oyun oynamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım. Anladığım kadarıyla bir yöntem var. Hep adı geçiyor ama ne yöntemi ve nasıl anlamadım. Bilen var mı?

Memory Card olmadan USB ile oyun oynayamazsın. Hazır yazılımlı Memory Card'lar var freemcboot Memory Card diye satılıyor onlardan alabilirsin.

Elimde sağlam kırık olmayan ve çipsiz bir PS2 Slim var ama elimde oyun ve Memory Card yok. O yüzden USB'ye atarak oyun oynamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım. Anladığım kadarıyla bir yöntem var. Hep adı geçiyor ama ne yöntemi ve nasıl anlamadım. Bilen var mı?
Cihazın çipsiz olduğunu ve elinde memory card olmadığını söylüyorsun. Mümkünatı yok.

Cihazın çipsiz olduğunu ve elinde memory card olmadığını söylüyorsun. Mümkünatı yok.
Memory Card olmadan USB ile oyun oynayamazsın. Hazır yazılımlı Memory Card'lar var freemcboot Memory Card diye satılıyor onlardan alabilirsin.
35.44RON |New PS2 FMCB Card FMCB v1.966 8M 16M 32M 64MB Memory Card Supports All Consoles Fat and Slim Update OPL1.2.0 For ALL MX4| | - AliExpress önce bunu mu almalıyım hocam yani? Peki sonrasında ne yapmalıyım?

bunların amazon'da satılanı da vardı daha hızlı kargo gelmesi için. aşağıdaki videoda her türlü anlatıyor hocam ben yaparken bu videodan bakarak yapmıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bunların amazon'da satılanı da vardı daha hızlı kargo gelmesi için. aşağıdaki videoda her türlü anlatıyor hocam ben yaparken bu videodan bakarak yapmıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amazon.com.tr hocam bu var Amazon'da ama orijinal yok sizinki de böyle orijinal olmayan bir memory card mıydı eğer öyleyse sizde bir sorun oldu mu? Benimki 7000 serisindenmiş.

Amazon.com.tr hocam bu var Amazon'da ama orijinal yok sizinki de böyle orijinal olmayan bir Memory Card mıydı eğer öyleyse sizde bir sorun oldu mu? Benimki 7000 serisindenmiş.

Orijinal olması fark ettirmiyor içinde yazılım olsun yeter.

Geri
Yukarı