Cities: Skylines 2 geliştirici: 60FPS'i ne yapacaksınız?

Dedikleri hem mantıklı hem mantıksız garip bir durum.

60 FPS'i sunmazsanız biz de oyunu almayız, olur biter. Optimizasyonunu yapamadığınız oyun için niye dolusuyla para ödeyelim ki?

Hiç. "Sizin oyunu iyi çalıştırmak için ekran kartı aldım, parasını da korsan oynayarak çıkardım" deyip geçeceksin.

Aynı dilde bende geliştiriciye sesleniyorum. Satamayacağınız Skylines 2'yi ne yapacaksınız? Korsan bile oynamaya değmeyecek bir oyun.

Yalnız metnin tamamını okuduğumda gayet mantıklı ve tutarlı bir açıklama yapmışlar. Başlıktaki gibi "60 FPS sizin neyinize ulan ayılar" şeklinde bir tavır yok ortada.
Kendi görüşlerini belirtmişler bana kalırsa. Bu temada bir oyunun 30 FPS olması gerektiğini savunuyorlar fakat bu herkes tarafından kabul gören bir şey değil ki. Aksiyon, macera türünde olmadığı için hızlı akan bir oyun değil fakat ne olursa olsun 60 FPS'nin akıcılığı başka. Kendi standartlarını oyunculara dayatıyorlar bildiğiniz.

Örneğin bu haberde de gereksiz sistem kullanımından bahsedilmiş. Bu kadar detay olmasa belki düşük sisteme sahip kişiler de oynayacak.

Kendi görüşlerini belirtmişler bana kalırsa. Bu temada bir oyunun 30 FPS olması gerektiğini savunuyorlar fakat bu herkes tarafından kabul gören bir şey değil ki. Aksiyon, macera türünde olmadığı için hızlı akan bir oyun değil fakat ne olursa olsun 60 FPS'nin akıcılığı başka. Kendi standartlarını oyunculara dayatıyorlar bildiğiniz.

Örneğin bu haberde de gereksiz sistem kullanımından bahsedilmiş. Bu kadar detay olmasa belki düşük sisteme sahip kişiler de oynayacak.

DLSS, FSR, FG falan koymamışlar mı oyuna? Onlarla beraber 30 FPS ise durum kötü.

AMD FG düşük sistemlerde iş yapabilirdi.

Geri
Yukarı