Cities Skylines 2 hayal kırıklığı

Murat.byk2002

Centipat
Daha fazla  
Oyunu ilk ben aldım ve ilk ben oynadım denilemez ama ilk sıralardayım.
Cities Skylines 1'in bana verdiği o kalite ve hazzın 0.1'ini bile alamadım 2'den.
Aslında oyun yeni çıktı hemen kötülemek doğru değil, sonuçta bir sürü bug ile gelecek ancak yani ben yine de pek umutlu değilim. Olan parama oldu:(
Yaşadığım sorun:
1. Türklerin bu kadar ilgisini görmelerine rağmen Türkçe dil desteği yok.
2. Oyun optimize edilmediği için halen aşırı derecede yüksek gereksinimli sistem olmadan oynatmıyorsun zaten oyun açıklamasında önerilen sistem RTX 3080 yazıyordu (;
3. Oyun çok kasıyor çok bug var. Benim sistem mükemmel olmadığı için Ultra Max Low ayarlarda tattım ama dediğim gibi oyun 5 ayda geçse düzeleceğine inanmıyorum. Abi o hazzı minnacık da olsa vermiyor gerçekten.
4. Son olarak oyun Cyberpunk 2077 gibi olursa rica ederim ücret iadesi yapsın.

Performans sorunları düzelmeyecek gibi dursa da çokça düzelecektir. Şu ana kadar nice çok sorunlu çıkmış oyun sonradan düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son dönemlerde yeni çıkan oyunların çoğu nedense hep sorunlu çıkmaya başladı. Performans sorunları için duyuru yapmışlardı, çıktığında performans sorunları olacak ama ertelemiyoruz, sonradan düzelteceğiz demişlerdi. Hayırlısı bakalım...

Sanıyorum oyunu çok uzun süre oynamadığın için böyle basit düşünüyorsun.

Oyunu PS sürümünde deneyimledim. Gayet de hoşuma gitti. Ancak tıpkısının aynısı 2. bir oyunu para amaçlı çıkaran yapımcılara saygım yok. Sonuçta şehir kuruyorsun, en fazla ne yapabilirsin? Sonsuz döngüye girip bir süre sonra sıkılacaksın.

Oyunu PS sürümünde deneyimledim. Gayet de hoşuma gitti. Ancak tıpkısının aynısı 2. bir oyunu para amaçlı çıkaran yapımcılara saygım yok. Sonuçta şehir kuruyorsun, en fazla ne yapabilirsin? Sonsuz döngüye girip bir süre sonra sıkılacaksın.
Grafikleri iyileştirirdin hocam. Trafik sorunları, halkın gereksiz memnuniyetsizliğini giderirdin. Modlardaki olayları direkt saf oyuna getirirdin. Bina çeşidini fazla yapardın. Şehir politikalarını arttırırdın. Oyunun bir kısmı politikadan dönerdi. Gibi gibi. Benim dediklerimden sonra da tekrara düşebilir ama 2. oyuna 1. oyunun telafisi için ihtiyaç vardı fakat denilenlere göre beğenilmemiş...

Yeni konular

Geri
Yukarı