Cities Skylines 2 trojan var mı?

• Konuyu başlatan T1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 214

T1B

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, Cities Skylines 2 dosyalarını gridinsoft ile taradığımda fotoğraftaki gibi bir sonuç ile karşılaştım. Aslında güvenli modda tam tarama yapıp bu sonuca ulaştım. Bunun olayı nedir? Ek olarak sadece gridinsoft programında bu sonucu veriyor. VirusTotal ile de tarama yaptığımda sonuç:

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-02 183343.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-02 183343.png
    175,7 KB · Görüntüleme: 50
Abi adamlar Steam'de satılan milyon dolarlık paradoks ınteractive firmasının oyunlarını bile virüs taramasına sokuyor. Paranoya seviyesine bak, gören sanacak George Bush...

Dostum her şeyde virüs yoktur, herkes sizin bilgisayarınıza virüs sokmak için çabalamıyor, her şeyi bu kadar didiklemeyin, virüs programları Allah değildir ki her şeyi %100 doğrululukla bilsin.

Abi adamlar Steam'de satılan milyon dolarlık paradoks ınteractive firmasının oyunlarını bile virüs taramasına sokuyor. Paranoya seviyesine bak, gören sanacak George Bush...

Dostum her şeyde virüs yoktur, herkes sizin bilgisayarınıza virüs sokmak için çabalamıyor, her şeyi bu kadar didiklemeyin, virüs programları Allah değildir ki her şeyi %100 doğrululukla bilsin.
Hocam yakın zamanda büyük bir virüs yediğim için tarama yaptım. Tam tarama yaptıktan sonra bu sonuç çıkınca sormak istedim. Güvenli moddan çıkıp sadece oyunu taradım. Burada paylaşmak ve bilgi almak istedim neden bu kadar sinir oluyorsunuz anlamadım.

O zaman bir şey olmasının mümkünatı yok.
Sağolun Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı