Çözüldü Cities Skylines 2 Ultimate Edition DLC içeriği nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

teknokojici

Hectopat
Daha fazla  
Evet Cities Skylines 2 Ultimate almayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru var eğer Ultimate alırsam seasson Pass gibi ileride çıkacak DLC'lere sahip olacak mıyım yoksa sadece Ultimate'deki bir iki içerik ile mi sınırlı kalacak.

Çözüm
Paket içeriği bu imiş:

1697979490980.png

Gerekli açıklamalar burada belirtilmiş, göz atın:

1697979653951.png
Paket içeriği bu imiş:

1697979490980.png

Gerekli açıklamalar burada belirtilmiş, göz atın:

1697979653951.png

Çözüm
Oyun optimizasyon sorunlu olarak çıkış yapacakmış, geliştirici ekip sosyal medya hesaplarından belirtti. İlerleyen süreçte oyunu toparlayacaklarmış. Almadan önce bilginiz olsun.

Oyun optimizasyon sorunlu olarak çıkış yapacakmış, geliştirici ekip sosyal medya hesaplarından belirtti. İlerleyen süreçte oyunu toparlayacaklarmış. Almadan önce bilginiz olsun.
1. Oyunu bile düzeltmediler. 2. Oyunu düzltmeyecekler bence.

Ya bu oyun DLC konusunu fazla abartıyor. Düz oyunla DLC'li versiyonu arasında devasa bir farkı oluyor. Ve sürekli DLC çıkıyor. Şu an ilk oyun 280 TL DLC'lerin toplamı 4134 TL. Ben isyan ediyorum bu duruma yeni oyunu almayacağım.

Ya bu oyun DLC konusunu fazla abartıyor. Düz oyunla DLC'li versiyonu arasında devasa bir farkı oluyor. Ve sürekli DLC çıkıyor. Şu an ilk oyun 280 TL DLC'lerin toplamı 4134 TL. Ben isyan ediyorum bu duruma yeni oyunu almayacağım.
Evet Cities Skylines'ta DLC'ler ve modlar çok önemli. Ana oyun çok boş oluyor. Zam yemeden önce DLC'ler 10-20 liraya alınıyordu ama zam yedikten sonra çok pahalandı.

DLC'siz yapabilecekleriniz sınırlı, bazı önemli modları kullanabilmek için de DLC gerekiyor zaten.

Geri
Yukarı