Cities Skylines 2'yi nasıl buldunuz?

Daha fazla  
4 saat oynadım açıkçası fiyatı haricinde oyunu beğendim. Birinci oyunda olmayan birçok özellik gelmiş oyun daha sade hale olmuş, biraz daha gerçekçi yapmaya çalışmışlar, özellikle grafikleri çok beğendim sizin de düşüncelerinizi okumak isterim.

Trafik problemini cozmusler mi oyunda? Yoksa almam.

256 km sonra saga donecek aracin sag seritten baska seride sapamamasi problemini gidermisler mi?

Bu sorun yuzunden yolun kac serit oldugunun hicbir anlami kalmiyordu, sehri sag ve sola load balance ederek kurmak gerekiyordu.

İlk oyununu neredeyse çıktığından beri oynarım. Bu ikinci oyunun optimizasyonunun berbat olduğunu düşünüyorum. İnsan ve araba botları aynı ilkindeki gibi iğrenç sisteme sahip gibi geldi yine bana. Pek bir yenilik olmamış. Gelen başlıca yenilikler zaten ilk oyunda mod ile yapılabiliyordu. Bana göre eksik gibi kalmış biraz. İlk oyununu devam ettirselermiş iyi olabilirmiş.

İlk oyununu neredeyse çıktığından beri oynarım. Bu ikinci oyunun optimizasyonunun berbat olduğunu düşünüyorum. İnsan ve araba botları aynı ilkindeki gibi iğrenç sisteme sahip gibi geldi yine bana. Pek bir yenilik olmamış. Gelen başlıca yenilikler zaten ilk oyunda mod ile yapılabiliyordu. Bana göre eksik gibi kalmış biraz. İlk oyununu devam ettirselermiş iyi olabilirmiş.

Evet daha iyisi yapılabilirmis aceleye getirdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı