Cities Skylines artmayan nüfus

Yorumlara şöyle bir göz attım da cevaplayan arkadaşlar ihtimalleri yazmış zaten. Geriye bir tek şey kalıyor o zaman siz şehre ev yapmıyorsunuz diye tahmin ediyorum. Yok ben belli bir nüfusa kadar geliyorum orada kesiliyor diyorsanız sağ altta istek çubukları (ev-iş yeri- sanayi) onları takip ederek isteğe uygun alanlar oluşturun. Semtinize polis hastane itfaiye ve parklar ekleyin.
Efendim şöyle bir göz atmak yerine keşke okusaydınız, böylece kullanıcının zaten ev yaptığını bilirdiniz.

Efendim şöyle bir göz atmak yerine keşke okusaydınız, böylece kullanıcının zaten ev yaptığını bilirdiniz.

O halde geriye ne kalıyor olabilir hadi bu konuyu çözelim. Ben yıllardır bu oyunu oynuyorum, hizmet binaları oldukça ve mutluluğu sağladıkça nufüs artmaz diye bir durumla karşılaşmadım. Çözüm için cevap bekliyorum hacker efendi.

(Oyun orijinal) oyuna giriyorum ve ne kadar şey yaparsam ve ne kadar beklersem bekleyeyim 0 nüfusta kalıyor. Kesinlikle artmıyor, eskiden böyle değildi. Ne yapmalıyım?
yolların yonunu degıstır aynı sorunu yasadım sımdı oldu

(Oyun orijinal) oyuna giriyorum ve ne kadar şey yaparsam ve ne kadar beklersem bekleyeyim 0 nüfusta kalıyor. Kesinlikle artmıyor, eskiden böyle değildi. Ne yapmalıyım?
yolların yonunu degıstır aynı sorunu yasadım sımdı oldu

Bende de aynı sıkıntı var her şey tam elektrik vs. ama kimse gelmiyor.

1692008218815.png

Geri
Yukarı