Cities Skylines Cenaze Problemi

İşletim sistemi
Windows 10

Uskudarli34

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar öncelikle. Cities Skylines yoğunluk arttıkça cenaze problemleri başlıyor ve bunu aşamıyorum. Her yere mezarlık vb. yapmama rağmen. Sizce oyunun teknik bir hatası falan mi? Forumlara göz atım ama "trafikten cenaze aracı ulaşamıyor" vb dendiği için yolları değiştirdim ama nafile. Cenaze araç kullanımı 2/15 gözüküyor. Bunu arttırmanın bir yolu var midir? Sağlığa ayrılan para bütçesini de en sona aldım ama çözemedim bir türlü. Tavsiyesi olan varsa açığım. Teşekkürler.

Screenshot_1.png

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevrede insanlari öldüren bir sey olmali, yoksa bu kadar ölüm çıkmıyor.

Atik suyu kontrol edin, içme suyu ile birleşmesin. Akis yonleri ters olmali.
Gürültüyü kontrol edin.

Mesela rüzgar gülünü şehirin dibine kurmuşsunuz, oyle olmaz.

Ölüm cok olduğundan dolayi cenaze araci yetişemiyor muhtemelen.
Ayrica olum sebebi yaziyordu, bakin oradan.

Yok ya bu oyunun halkı doymak bilmiyor. Bir kere ne isterlerse vermek için sınırsız para ile oynadım yine doymadı doyumsuzlar. Baş edilmez bunlarla.
Ben sadece şehir yapma amaclı oynuyorum, öyle daha iyi.

Yolun en ince çizgisine kadar düzenliyorum. Modlar, DLC'ler falan var. City Build yapmasi keyifli, obur türlü şehir yönetme ile uğraşılmaz.

Ben sadece şehir yapma amaclı oynuyorum, öyle daha iyi.

Yolun en ince çizgisine kadar düzenliyorum. Modlar, DLC'ler falan var. City Build yapmasi keyifli, obur türlü şehir yönetme ile uğraşılmaz.

Şehir yapma amaçlı oynuyorsanız tropico 6 daha iyi şehir yapma konusunda.
Merhabalar öncelikle. Cities Skylines yoğunluk arttıkça cenaze problemleri başlıyor ve bunu aşamıyorum. Her yere mezarlık vb. yapmama rağmen. Sizce oyunun teknik bir hatası falan mi? Forumlara göz atım ama "trafikten cenaze aracı ulaşamıyor" vb dendiği için yolları değiştirdim ama nafile. Cenaze araç kullanımı 2/15 gözüküyor. Bunu arttırmanın bir yolu var midir? Sağlığa ayrılan para bütçesini de en sona aldım ama çözemedim bir türlü. Tavsiyesi olan varsa açığım. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 594529

Eki Görüntüle 594529

İnsanları öldüren bir şey olmalı suları kontrol edin.

Yakınlarda gürültü ve kirlilik oluşturabilecek yapı falan var mı?
Vergileri düşür bence, kalp krizinden gitmiş olabilirler :D
Ana yol dışında başka bir şey yok. Zaten ondan da şikayet ettiklerini görmedim.
Çevrede insanlari öldüren bir sey olmali, yoksa bu kadar ölüm çıkmıyor.

Atik suyu kontrol edin, içme suyu ile birleşmesin. Akis yonleri ters olmali.
Gürültüyü kontrol edin.

Mesela rüzgar gülünü şehirin dibine kurmuşsunuz, oyle olmaz.

Ölüm cok olduğundan dolayi cenaze araci yetişemiyor muhtemelen.
Ayrica olum sebebi yaziyordu, bakin oradan.
Hocam çöp toplama alanlarını insanları rahatsız etmeyecek uzaklığa kurdum. İçme ve atık sular birleşmiyor. Ve su durumu da yeşil. Rüzgar güllerinin ses çıkarma alanı insanlara ulaşmıyor. Ne yapsam anlamadım. ''Cenaze nakil aracı bekliyor'' yazıyor sadece. 2/15 çalışıyor her mezarlıktaki araçlar. Bunu bir şekilde arttırabilir miyim?

Son düzenleme:
Trafikten de olabilir. Eğer Yollar Küçük ise hizmet araçları büyük trafik yapar.
Yolları değiştirince de bir şey fark etmiyor ama çözümü şu şekilde buldum. Hep yüksek yoğunlukla binaların art arda olmaması lazım. Yani düşük yoğunluklu binalar ile yüksek yoğunluklu binalar bir arada olunca bu sorunu yaşamadım.

Yolları değiştirince de bir şey fark etmiyor ama çözümü şu şekilde buldum. Hep yüksek yoğunlukla binaların art arda olmaması lazım. Yani düşük yoğunluklu binalar ile yüksek yoğunluklu binalar bir arada olunca bu sorunu yaşamadım.
evet yüksek konutlu binaların yanına iş alanı kurarsan düzelebilir hem ulaşım problemi de olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı