Cities Skylines çöp ve yol bugu

omerfaruk3413

Hectopat
Dostlar selam.

Öncelikle Cities oyunu Epic Games hesabımda vardı sırf Epic Games'de mod kuramadığım için tekrar Steam üzerinden satın aldım mod kurup rahatça oynayabilmek için ama 2 sorun yüzünden defalarca save değiştirdim çözüm yolu bulamam olsun artık gına geldi artık oynamaktan sıkıldım bırakmayı düşünüyorken bir de siz değerli oyuncu arkadaşlara sorayım dedim belki benimle aynı sorunu yaşayan olmuştur deyip. Simdi oyunum Steam üzerin den kurulu olup oyun sürümümle uyumlu olan birçok mod kurdum. İlk başlarda problemsiz oynayayım ilerleyen zamanlarda 10-15 bin nufusa gelince oyunda çöp istasyonları çöp aracı çıkarmamaya ve kendi çizdiğim&kurduğum yollardan araba geçmemeye başlıyor. E halice oyunun ilerlemesinde sorun oluşturup savemin içine ediyor! Bilen eden arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Çöp istasyonlarını yerlerini değiştirdim olmadı sildim tekrar koydum olmadı.
Yol sorunu içinde yolları silip silip tekrar yol çiziyorum ama nafile olmuyor.

Hataları gösterme amaçlı video çektim bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende farklı modlarda hata yaşadım bazı.i modların çalışması için benden başka mod indirmemi istiyor ona gidiyorum oda düzgün çalışmak için başka mod indir diyor.

Tüm DLC leri aldım ve modsuz oynuyorum mutluyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı