Cities Skylines kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Alperen sezen41

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Steam'dan Cities Skylines Deluxe editon aldım, sistemim yetmesine rağmen oyuna girerken oyuna "devan et" diyorum 30 dk alarm kurup öyle oynuyorum :D Oyuna devam et dediğimde 30 dk yükleniyorda kalıyor ilk önce 5 sn'de yarıya geliyor sonra geri gidiyor. Geçen gün Windows 10 editon yükledim Xbox Game Pass ile 2 dk da oyuna girdi sistemimin yettiğini buradan anlıyorum çözümü olan var mı? Bir de Windows 10 editonda hiç siyah harita falan olmadı ama Steam editonda bir kod yazmam gerekti harita açılsın diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Steam'dan Cities Skylines Deluxe editon aldım, sistemim yetmesine rağmen oyuna girerken oyuna "devan et" diyorum 30 dk alarm kurup öyle oynuyorum :D oyuna devam et dediğimde 30 dk yükleniyorda kalıyor ilk önce 5 Sn'de yarıya geliyor sonra geri gidiyor. Geçen gün Windows 10 editon yükledim Xbox Game Pass ile 2 dk da oyuna girdi sistemimin yettiğini buradan anlıyorum çözümü olan var mı? Bir de Windows 10 editonda hiç siyah harita falan olmadı ama Steam editonda bir kod yazmam gerekti harita açılsın diye.

Sanırım sisteminizi süper güçlerimiz ile bulmamızı bekliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı