Cities Skylines Nasıl Oynanır?

112819

Kilopat
Arkadaşlar ben Steam'den Cities Skylines aldım Facebook'ta 121 levellik Millionaire City adlı oyun kaldırıldığı için ama ben bu oyunun mantığını çözemedim çok fazla detay var bir yandan güzel ama oyun bize neyi nasıl yapacağımızı göstermiyor, normalde bu tür oyunlarda iyiyimdir fakat bu oyunda bir türlü gelişemedim, nasıl gelişirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce bir yol çek ve ilk adımlarını at.
Nehir kıyısı bir yere bir su deposu kur,ve hattını bağla.
2 tane makinen olacak biri kirli su diğeri temiz su hepsini bir boruya bağlarsan masraftan arınmış olursun fakat sonu ne olur bilmem.
Elektrik kısmında pek bilgili değilim.
Ama pek uzak yerlere kurma ki çok masraf olmasın sonuçta vergiler ilk başta sana çok lazım olacak ama fazla kazandırmayacak.
Su Ve Elektrik kısmı bu kadar.
Gerisini koy gitsin dahada kolay.
Ha birde mahalle yollarına çok dikkat et
Onlar sana ilerde çok lazım olacaklar,bir kavşak bağlamak istersen onlara ihtiyacın olacak.
Oyunu sadece ama sadece 6 saat oynadım elde edindiğim bilgiler bunlar.
Eğer daha fazlasını öğrenebilirsem gelip yazarım konuya.
Hadi Kolay Gelsin.

SimCity çok basit bir oynanışa sahip Cities Skylines keşke öyle olsa ben Facebook açma sebebim olan Millionaire City de ki 121 levellik çarıma yanıyorum oyunda arap bir başkan vardı onu bile geçmiştim.Bu oyuna en iyi alternatif Cities Skylines onuda oynuyamıyorum zamanla alışıcaz artık ne yapalım.
Yeni bilgisarı hayırlısıyla amazon.de üzerinden alırsam mutlaka oyunu oynuyacağım.

Tekrar tekrar söylüyorum.
Oyunun SimCity Serisi ile alakası yok.
Aynı tür oyunlar fakat simcity çok kolay bir seri.
Bu oyunda herşeyi kendin yapacaksın SimCity'de bir ev kuruyorsun dükkan felan olup bitiyor.
Cities Skylines'da elektrik hatlarını kendin döşeyecek,boru hatlarını kendin yerleştireceksin.
Tropico 6 Oynamıştım,ve çok güzel bir deneyim elde ettim.
99 TL indirime gelince ucuzlar,eğer almak istiyorsanız indirimde alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı