Cities Skylines "object reference not set to an instance of an object System" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

beyondlife

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Epic Games'te ücretsiz olan Cities Skylines oyununu indirdim ve oyuna girdiğimde "Cities Skylines object reference not set to an instance of an object System. Nullreferenceexception" hatasını alıyorum. Bu hatadan mıdır bilmiyorum "yeni oyun" ve "kayıtlı oyun" bölmeleri siyah renkte yani kullanılmıyor. İnternette araştırdım fakat hatayı çözenlerin çoğu steamdan ve hepsi de yabancı olduğu için anlayamadım. Yardımcı olur musunuz?

WhatsApp Image 2020-12-18 at 13.21.40.jpeg

WhatsApp Image 2020-12-18 at 13.21.41.jpeg

Hatanın videosu çekilmiş fakat hiç bir şey anlayamadım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

knk çözüm yok şimdilik diyor . Ben epice yazdım dönüt alırsam paylaşırım sizinle

Bu konuya ek dün steam üzerinden firmaya soru sorulmuş onlarda şöyle cevaplamış. Orijinal cevabı atıyorum.

"Please update your video driver from the vendor's website.

IF that doesn't help also go here:
https://support.microsoft.com/en-us/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads
And run the x86 and x64 installers there.

Good luck!"

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin olmazsa linkteki x86 ve x64 kurulumunu yapın diyor. Yabancı siteleri ve forumları da takip ediyorum çözüm sunuldukça ekleme yaparım.

Ayrıca ekleme yapayım aynı forumda direk epic games başlığı altında sorulduğunda moderatörler yukarıdaki videoda sunulan çözüm yollarını demişler. Eksik dosya olabilir vs. Yukarıdaki cevap Steam başlığı altında ancak sorun baya benzer geldi hata da aynı onun için ekleyeyim dedim.

Son düzenleme:
Bu konuya ek dün steam üzerinden firmaya soru sorulmuş onlarda şöyle cevaplamış. Orijinal cevabı atıyorum.

"Please update your video driver from the vendor's website.

IF that doesn't help also go here:
https://support.microsoft.com/en-us/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads
And run the x86 and x64 installers there.

Good luck!"

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin olmazsa linkteki x86 ve x64 kurulumunu yapın diyor. Yabancı siteleri ve forumları da takip ediyorum çözüm sunuldukça ekleme yaparım.
linktekini indirdim oldu. Teşekkürler😊

linktekini indirdim oldu. Teşekkürler😊
sorun tamamen ortadan kalktı mı? Eğer kalktıysa yukarıdaki videonun sahibi de benim zaten hemen bir videosunu çekelim.
Bu son önerdiğimiz yola dair de bir video yayınladım buradan izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı