Cities Skylines şehirdeki problem nedir?

Wostid Reis

Decipat
1689681921540.png

Şehirde böyle bir problem var ama neden olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Üstüne basıp yukarıda görülen imleçe getirip ne yazdına bak

Bu şekilde hiçbir şey gözükmüyor. Baloncuğa tıkla, açıklar. Hatırladığım kadarıyla eleman yok anlamındaydı o balon. Tam ekran olacak şekilde şehri paylaş.

Evet eleman eksikliğiydi galiba veya provoke edilen bir durum var.

Eğitimli çalışan olmadığını söylüyor. İstersen 1000 tane üniversite kur yine bu hatalar mevcut. 4K'ya yakın saatim var oyunda. Çözülmeyen problemleri mevcut. Trafik, eğitimsiz çalışan vb. Umarım sene sonunda çıkacak oyunda bunu çözerler.

Üstüne basıp yukarıda görülen imleçe getirip ne yazdına bak
İşçi yok diyor bunu nasıl çözebilirim?

Eğitimli çalışan olmadığını söylüyor. İstersen 1000 tane üniversite kur yine bu hatalar mevcut. 4K'ya yakın saatim var oyunda. Çözülmeyen problemleri mevcut. Trafik, eğitimsiz çalışan vb. Umarım sene sonunda çıkacak oyunda bunu çözerler.
1689682206153.png

Ben zaten sandbox modunda oynuyorum para sınırsız o zaman tüm işçi yerlerini silip ev yapcam.

Eğitim iyileştirmesi yaparsan politikalarda, çalışacak işçi olmuyor hepsi okula gidiyor. Kapatırsan eğitimli işçi bulunmuyor ofislerde. Arayı ayarlamanız gerekiyor.

Geri
Yukarı