Çözüldü Cities: Skylines trafik modu nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lynchs

Decapat
Daha fazla  
Trafik modunu bulamadım. Acaba yardımcı olur musunuz?
Not: Oyunu Epic Games üzerinden indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harmony ve TMPE açıkken yeni oyun açmayı denediniz mi? Yoksa kayıtlı oyuna mı girmeyi denediniz? Ayrıca başka mod kurulu mu? Oyun sürümü nedir?
Yeni oyun açıyorum. Oyunu epic games üzerinden ücretsiz verdiği zaman indirmiştim
1657110705263.png

Türkçe yama modu kurlu onun dışında oyunu yüklediğim zaman gelen modlar var sadece başka bişey yüklemedim.

Selamlar, ben oyuna girdiğim zaman içerik yöneticisi falan yazmıyor bilginiz var mıdır ? Epic games üzerinden oynuyorum. Bütün alanları/arazileri açmak istiyorum fakat bir türlü yapamadım.

Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım ama, sorunu bulmuş olabilirim. Çözümü uygulayıp sonucu bildirirseniz anlamış oluruz doğruluğunu. Çözüm şöyle ki:

Harmony'i indirdiğinizde, içinde '0Harmony' ile başlayan 3 adet dosya var. Bunlardan '0Harmony_2.0.0.8_impostor' ve '0Harmony_2.0.0.9_impostor' yazanları silip geri kalan 5 dosyayı klasörde tutun. Oyuna girip deneyin.

Olumlu-olumsuz sonuçları bekliyorum. Bende problem yok gibi şu an.

Oyunu Epic Games den oynuyorum
Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım ama, sorunu bulmuş olabilirim. Çözümü uygulayıp sonucu bildirirseniz anlamış oluruz doğruluğunu. Çözüm şöyle ki:

Harmony'i indirdiğinizde, içinde '0Harmony' ile başlayan 3 adet dosya var. Bunlardan '0Harmony_2.0.0.8_impostor' ve '0Harmony_2.0.0.9_impostor' yazanları silip geri kalan 5 dosyayı klasörde tutun. Oyuna girip deneyin.

Olumlu-olumsuz sonuçları bekliyorum. Bende problem yok gibi şu an.

SteamWorkshop.download (modları Buradan indiriyorum)

Traffic Manager
2.PNG

Harmony
1.PNG

Modları indirdiğimde içinde bunlar bulunuyor.

Geri
Yukarı