Cities Skylines'da aşamadığım olay

Hocam trafik sıkışıklığı olmayan yerde bunları yapsam ne değişiklik olacak ki?
Trafik sıkışıklığı olan yer için demiştim fakat olmayan yerlere de yol hiyerarşisi yaparsanız gelecekteki yerleşimlerde trafik sorunu oluşmaz hatta altyapı (polis, itfaiye, hastane vs.) kurarsanız yerleşim daha hızlı ve efektif olacaktır.

Trafik sıkışıklığı olan yer için demiştim fakat olmayan yerlere de yol hiyerarşisi yaparsanız gelecekteki yerleşimlerde trafik sorunu oluşmaz hatta altyapı (polis, itfaiye, hastane vs.) kurarsanız yerleşim daha hızlı ve efektif olacaktır.
Şehir şu an iyileşti, en azından zarardan çıktı. Çöp ve hastalık sorunları çok azaldı fakat sanayide işçi sıkıntısı devam ediyor .

O da bir etmen fakat asıl sebebi trafik. Ayrıca sanayiye ulaşım yollarını arttırın ve toplu taşıma yapın.
Şuan başka bir şehirden ilerliyorum8 88K nüfüsum var, daha fazla genişletmek içni alan açılıyor mu yoksa buraya kadar mı ?
Sorunsuz devam ediyordum trafik sorunu başlamıştı onu düzelttim, düzelttikten sonra 44k civarı olan gelir -27K Civarına düştü, bazı politikaları çıkartıp bazı yerlere olan bütçeleri kıstım fakat şu an hâlâ 7k civarlarında. Bu sorundan sonra da durup dururken insanlar arsa değerlerinin düşük olduğundan şikayet etmeye başladı (etrafında bir çok park ve eşsiz bina var) değerler de düşük değil, ortalama ile yüksek arasında. Kardeşim adamın saçma sapan sorunları oluyor bana patlıyor bırakacam başkanlığı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı