Citroën AMI şehirler arası gezebilir mi?

Herkes mizahşör olmuş ya maşallah (!) Soruna gelecek olursak şehirler arası zor ama şehir içi için müthiş bir araç bence. Çok isterdim kullanmayı.

Herkes mizahşör olmuş ya maşallah (!) soruna gelecek olursak şehirler arası zor ama şehir içi için müthiş bir araç bence. Çok isterdim kullanmayı.

Allah senden razı olsun hocam sonunda düzgün cevap veren birisi dershane için kullanırım çünkü otobüsler hem 8 metre hem tıklım tıklım oluyor.

Allah senden razı olsun hocam sonunda düzgün cevap veren birisi dershane için kullanırım çünkü otobüsler hem 8 metre hem tıklım tıklım oluyor.
Ya açıkçası biraz bütçe işi. Maddi gelirin yüksek ise kesinlikle tercih edebilirsin bir şey kaybetmezsin. Alternatif olarak Renault twizy falan da bakabilirsin.

Ya açıkçası biraz bütçe işi. Maddi gelirin yüksek ise kesinlikle tercih edebilirsin bir şey kaybetmezsin. Alternatif olarak Renault twizy falan da bakabilirsin.

Önce bir ehliyet işini hallede bilsem o zaman düşünürüm işte Renault twizy şehirler arası gelir mi?

@mizzy yuki nasıl acaba sadece merak ettim.

Son düzenleme:
Önce bir ehliyet işini hallede bilsem o zaman düşünürüm işte Renault twizy şehirler arası gelir mi?

@mizzy yuki nasıl acaba sadece merak ettim.
Bu arkadaş bir ara gidip geliyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı