Citroën C4 picasso araba hidrolik direksiyon arızası veriyor

smbx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Citroen C4 picasso kullanıyorum, ve hidrolik direksiyon arızası veriyor. Arabayı alalı 1ay olmadı aldığımdan beri aynı hatayı veriyor.

Arabayı normal bir şekilde kullanırken markete uğramak için durduğumda kontağı kapatıyorum ve arabaya geri geldiğimde bu sorunu yaşıyorum. Yaklaşık 2 saat dinlendiğinde araba tekrar çalışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar citroën C4 picasso kullanıyorum, ve hidrolik direksiyon arızası veriyor. Arabayı alalı 1ay olmadı aldığımdan beri aynı hatayı veriyor.

Arabayı normal bir şekilde kullanırken markete uğramak için durduğumda kontağı kapatıyorum ve arabaya geri geldiğimde bu sorunu yaşıyorum. Yaklaşık 2 saat dinlendiğinde araba tekrar çalışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Motorun inmesi lazim.

Tam olarak anlamadım.
Kafa geçiyor, çok takma.
Senin arabanın arızası büyük ihtimal direksiyon pompasında, çoğu Fransızda olan şeyler; elektirikli pompanın kaderi bu.
Sıfır orijinal pahalıdır ama yan sanayi veya çıkması bulunabilir.

Kafa geçiyor, çok takma.
Senin arabanın arızası büyük ihtimal direksiyon pompasında, çoğu Fransızda olan şeyler; elektirikli pompanın kaderi bu.
Sıfır orijinal pahalıdır ama yan sanayi veya çıkması bulunabilir.
İstanbul’da tavsiye ettiğin var mıdır hocam.

İstanbul’da tavsiye ettiğin var mıdır hocam.
Bir sevis öneremem ama Sanayi olarak birinci tercihin Maslak olsun. Sıra bulmak zor çünkü artık modifiyecilerin mekanı oldu ama oranın işçiliği bir ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı