Çözüldü Citroën C5 multimedya güncellenebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Batuyed

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-4770 3.4ghz, Rx 480 4GB, 16GB Ram 1600mhz, 450W Psu.
Meslek
Öğrenci
Merhaba Citroën C5 2011 model aracımda görseldeki multimedyadan var. Bu multimedya güncellenebilir mi? MP4 dosya formatında dosya açamıyor ayrıca, hangi formatta video açabilir?

Görsel:

Dosya Ekleri

• IMG_20231110_184037.jpg
    IMG_20231110_184037.jpg
    398,6 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Üretici sitesinden gerekli dosyalar ile güncellemek mümkün büyük ihtimal. 2017 model Peugeot 2008 aracımızın sistemini Peugeot uygulamasından mail adresime yollamıştım dosyalarını. PC üstünden indirip USB belleğe attım ve araca taktığım an sistem içinde güncelleme dosyası olduğunu görüp sordu başlatmak ister misin diye, başlat dedikten sonra yaklaşık 1 saatlik süreçte tamamlanmıştı. Hem navigasyon hem de sistem sürümünü güncellemiştim o şekilde. PSA grup çatısında olduğu için ortaktır muhtemelen.
Üretici sitesinden gerekli dosyalar ile güncellemek mümkün büyük ihtimal. 2017 model Peugeot 2008 aracımızın sistemini Peugeot uygulamasından mail adresime yollamıştım dosyalarını. PC üstünden indirip USB belleğe attım ve araca taktığım an sistem içinde güncelleme dosyası olduğunu görüp sordu başlatmak ister misin diye, başlat dedikten sonra yaklaşık 1 saatlik süreçte tamamlanmıştı. Hem navigasyon hem de sistem sürümünü güncellemiştim o şekilde. PSA grup çatısında olduğu için ortaktır muhtemelen.

Çözüm
Üretici sitesinden gerekli dosyalar ile güncellemek mümkün büyük ihtimal. 2017 model Peugeot 2008 aracımızın sistemini Peugeot uygulamasından mail adresime yollamıştım dosyalarını. PC üstünden indirip USB belleğe attım ve araca taktığım an sistem içinde güncelleme dosyası olduğunu görüp sordu başlatmak ister misin diye, başlat dedikten sonra yaklaşık 1 saatlik süreçte tamamlanmıştı. Hem navigasyon hem de sistem sürümünü güncellemiştim o şekilde. Psa grup çatısında olduğu için ortaktır muhtemelen.

Güncelleme yapmak sıkıntı çıkartır mı? Ne gibi faydaları olur? Şu an navigasyonum eski örneğin. Bir de bu multimediadan internete bağlanabilir miyim, Windows XP'ye nasıl gireriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üretici yeni bir navigasyon yollamış ise yeni yollar falan eklenir. Ben birkaç defa yaptım sorun olmadı. Ekstra olarak her multimediada olmuyor fakat sahip olduğumuz aracın multimedia sistemi Wi-Fi'a bağlanabiliyor, pek artısı yok. Türkiye'de sınırlı biraz. Sizin sahip olduğunu sistem bağlanmıyor olabilir.

Geri
Yukarı