Çözüldü City Car Driving 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Tauren

Hectopat
Merhabalar bugün Steam'den City Car Driving oyununu satın aldım fakat oyuna girerken 0xc000007b hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\xinput1_3.dll

Bunu silip bunu kurduk.

Oyunun dosya konumuna elle atılan

msvcr110.dll. msvcp110.dll

Dosyalarını sildik. Sorun çözüldü.
C:\Windows\SysWOW64\msvcp110.dll

Yukarıdakini ve el ile kopyaladığınız .dll dosyaları varsa silin, aşağıdakileri yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin. Yazılımın zaten kurulu olduğuna dair bir hata gelirse kurulu olanı kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeniden rapor oluşturun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 136
Peki sorunlu dosyaları nasıl sileceğim.
C:\ dizinini açın. Ardından Windows klasörünü bulun ve açın. Oradan SysWOW64 klasörünü bulun ve açın. Sağ üst köşedeki arama bölümüne msvcp110.dll yazın, çıkan dosyayı silin.

Ardından verdiğim bağlantıdaki yazılımların hem 32 bit hem 64 bit sürümlerini indirin. Karşınıza aşağıdaki gibi bir uyarı çıkarsa "İzin ver"e basın.
Eki Görüntüle 667718

Ardından yazılımları çalıştırıp hepsini kurun. Zaten kurulu olduğuna dair bir hata gelirse yüklü olanı kaldırıp öyle kurmayı deneyin.
Ve 2012 Update'i kurarken şöyle bir hata aldım.
"Program ekle veya kaldır"ı açın ve "Visual C++ 2015-2019 x64" gibi bir sürüm varsa kaldırın.

O zaman denetim masasından C++ 2015'in X64 versiyonunu kaldırıp atılan linkten yükleyin.

C:\ dizinini açın. Ardından Windows klasörünü bulun ve açın. Oradan SysWOW64 klasörünü bulun ve açın. Sağ üst köşedeki arama bölümüne msvcp110.dll yazın, çıkan dosyayı silin.

Ardından verdiğim bağlantıdaki yazılımların hem 32 Bit hem 64 Bit sürümlerini indirin. Karşınıza aşağıdaki gibi bir uyarı çıkarsa "izin ver"e basın.
Eki Görüntüle 667718

Ardından yazılımları çalıştırıp hepsini kurun. Zaten kurulu olduğuna dair bir hata gelirse yüklü olanı kaldırıp öyle kurmayı deneyin.

"Program ekle veya kaldır"ı açın ve "Visual C++ 2015-2019 X64" gibi bir sürüm varsa kaldırın.

Dediklerinizi yaptım her şeyi kurdum fakat hata hala devam ediyor.

Bu da dediklerinizi uyguladıktan sonraki rapor Logfile2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı