Çözüldü City Car Driving açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

BurakMrt

Centipat
Daha fazla  
Bu sabah Steam'den City Car Driving adlı oyunu satın aldım. Daha öncesinde de almıştım fakat bilgisayarımda kastığı için iade etmiştim. Yeni bilgisayara geçtiğimde tekrar aldım. Oyunu açmaya çalıştığımda Steam oyun açılıyor bildirimi geliyor 2-3 saniye sonra ise oyun kapanıyor. Bilgisayarımın sürücüleri güncel.

Çözüm
Nasıl çözdünüz?

City Car Driving dosya konumuna "_commonredits" diye dosya oluşturun.
O dosyanın içine "VCRedist" diye bir dosya daha oluşturun.
O dosyanın içine ise "2005, 2008, 2010, 2012" diye dosyalar oluşturun ve o yılların Microsoft Visual yazılımlarını kurup exelerini tarihlerine göre dosyalara atın.
Ben böyle çözdüm umarım sizdede işe yarar.
Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın Steam dan

Bu sabah Steam'den City Car Driving adlı oyunu satın aldım. Daha öncesinde de almıştım fakat bilgisayarımda kastığı için iade etmiştim. Yeni bilgisayara geçtiğimde tekrar aldım. Oyunu açmaya çalıştığımda Steam oyun açılıyor bildirimi geliyor 2-3 saniye sonra ise oyun kapanıyor. Bilgisayarımın sürücüleri güncel.
Ben cracklı oynuyordum steamde nasıl bilmiyorum ama önce siyah ekran geliyor sonra yine masaüstüne atıyor 10-20 saniye sonra açılıyordu bir de öyle beklemeyi deneyin yeniden açmaya çalışmayın

CCD biraz sorunlu, mesela bende de oyun kasmadan oynanıyor ama oyunu oynarken donup kapanıyordu ve bu hatanın hala çözümü yok. Bir süru foruma baktım, videoya baktım onlarda hala çözemedi.

Hata Raporu paylaşın.

Hata Raporu paylaşın.

O açılmama sorununu çözdüm şimdi ise ND3D11 Texture hatası veriyor.

Nasıl çözdünüz?

City Car Driving dosya konumuna "_commonredits" diye dosya oluşturun.
O dosyanın içine "VCRedist" diye bir dosya daha oluşturun.
O dosyanın içine ise "2005, 2008, 2010, 2012" diye dosyalar oluşturun ve o yılların Microsoft Visual yazılımlarını kurup exelerini tarihlerine göre dosyalara atın.
Ben böyle çözdüm umarım sizdede işe yarar.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı