Citymate 500 mü, Xiaomi 2 Pro Elektrikli Scooter mı?

Vallaha bende senden 1 yaş büyüğüm sadece. Aslında iphone xr almayı düşünüyordum sonra scooter hevesi başladı. 6300 tl ye iphone almaya değer mi orasınıda bilemiyorum. Bazen hani bir şey alırsın sonra pişman olursun keşke almasaydım dersin ya işte bende iphone veya scooter alıp pişman olmaktan korkuyorum 😂
telefonun iyiyse yenilemeye gerek yok hem scooter 2.el o kadar düşmüyor

telefonun iyiyse yenilemeye gerek yok hem scooter 2.el o kadar düşmüyor
Zaten meselede o aslında. Telefonumu 4 yıldır kullanıyorum. 2017 de aldım 2018 de balkondan düsürüp kırdım ve 3 yıldır kırık halde kullanıyorum. Artık o kadar eskidi ki sarj kablosu zor tutuyor. Kabloyu taktıktan sonra telefonu 1 cm kıpırdatsam sarj yerinden çıkıyor. Bazen çok ısınıyor falan. Ha ama sorarsan 4 ay 5 ay daha idare eder belki. Ki zaten scooter alırsam anca 2 3 ay sonra normal bir samsung telefon alırım ama işte iphone alırsamda scooteri bir daha kolay kolay alamam. İşte bir yandan scooter hevesi geçici mi diyor insan acaba. Martıya bindiğimden beri heves basladi bende. 10 km yola tonla para vereceğime aylık elektrik faturasına ekstra 10 tl vermeyi tercih ederim şahsen.

Zaten meselede o aslında. Telefonumu 4 yıldır kullanıyorum. 2017 de aldım 2018 de balkondan düsürüp kırdım ve 3 yıldır kırık halde kullanıyorum. Artık o kadar eskidi ki sarj kablosu zor tutuyor. Kabloyu taktıktan sonra telefonu 1 cm kıpırdatsam sarj yerinden çıkıyor. Bazen çok ısınıyor falan. Ha ama sorarsan 4 ay 5 ay daha idare eder belki. Ki zaten scooter alırsam anca 2 3 ay sonra normal bir Samsung telefon alırım ama işte iPhone alırsamda scooteri bir daha kolay kolay alamam. İşte bir yandan scooter hevesi geçici mi diyor insan acaba. Martıya bindiğimden beri heves basladi bende. 10 km yola tonla para vereceğime aylık elektrik faturasına ekstra 10 TL vermeyi tercih ederim şahsen.

Şöyle deyim sıkıldığında satarsın ama emin ol ilk aldığında pişman olacaksın sonra iyi ki almışım diyceksin scooter ı git gel yapcaksan al gezmek için istersen daha düşük model bakabilirsin ben oklula gideceğim diye alıyorum.

Şöyle deyim sıkıldığında satarsın ama emin ol ilk aldığında pişman olacaksın sonra iyi ki almışım diyceksin scooter ı git gel yapcaksan al gezmek için istersen daha düşük model bakabilirsin ben oklula gideceğim diye alıyorum.
Ben bu sene yks ye gireceğim ama malum pandemi dönemi adam gibi ders göremedik bu nedenle açıkcası bu yıl mezuna kalıp dershaneye gitme ihtimalim var. Dershaneye giderken kullanabilirim yani. Öyle olursa bile seneye zaten üniversiteye gittiğimde bile kullanırım herhalde. Bu apple ekosistemi insanı kendine çekiyor ya. Keşke para olsa da ikisinide alsam 😂 ikisinden birini tercih etmek zorundayım. Ha zaten senin dediğin gibi nakit olarak alırsam mi pro dan çok pahalı olmuyor. Mi pro 4399 bu 4600 fazla fark yok. Volta falan kurtarmaz bizi alırsak. Almayı düşünürsem her türlü ikisinden birini alacağım zaten başka model kurtarmaz.

Ben bu sene yks ye gireceğim ama malum pandemi dönemi adam gibi ders göremedik bu nedenle açıkcası bu yıl mezuna kalıp dershaneye gitme ihtimalim var. Dershaneye giderken kullanabilirim yani. Öyle olursa bile seneye zaten üniversiteye gittiğimde bile kullanırım herhalde. Bu apple ekosistemi insanı kendine çekiyor ya. Keşke para olsa da ikisinide alsam 😂 ikisinden birini tercih etmek zorundayım. Ha zaten senin dediğin gibi nakit olarak alırsam mi pro dan çok pahalı olmuyor. Mi pro 4399 bu 4600 fazla fark yok. Volta falan kurtarmaz bizi alırsak. Almayı düşünürsem her türlü ikisinden birini alacağım zaten başka model kurtarmaz.
bir yere gitceksen kesin bunu al ama telefononla beraber alcaksan mijam365 3000 lira alabilirisin

Ben başka ilde yaşadığım için elden teslim alamam acaba güven konusunda sorun yaşar mıyız? İban üzeri parayı atıp kargo ile scooter i teslim alırsam?

Bu arada hangi gün almayı düşünüyorsunuz?
Yaşamazsınız onda bir sıkıntı yok whatsap üzerinden sipariş olcak işte bu hafta içi ya perşembe ya cuma 500 lira eksiğim var.
Ben başka ilde yaşadığım için elden teslim alamam acaba güven konusunda sorun yaşar mıyız? İban üzeri parayı atıp kargo ile scooter i teslim alırsam?

Bu arada hangi gün almayı düşünüyorsunuz?
Siz ne zaman sordunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı