Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TahaCanYuksek

Centipat
Daha fazla  
İndirim döneminde Epic Games'ten kupon ile tamamlayıp Anthology Edition'u aldım, yani bütün DLC'leri var, Türkçe yama falan kurup oyuna girdim dün ama oyun kuralları olarak: Rise and Fall, Gathering Storm veya ikisi de olmadan oynayabiliyorum, yani Rise and Fall ile Gathering Stormu aynı anda kullanamadığımı gördüm. Çözüm nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözümü yok, ikisi farklı oyun modları oldukları için aynı anda oynanamıyorlar. Eğer istersen oyunda ekli olacak diğer özellikleri.
Ayabilirsin. (barbar klanları, gizli sosyeteler vb. eklentiler)

Çözümü buldum hocam en son çıkan gathering storm açınca ESC bastığımda kullanılan modlarda Rise and Fall'da vardı. Bu arada bahsettiğim olay modlarda değil DLC ile olan bir sorundu, ama oyunda mod diye de geçiyor.
Çözümü yok, ikisi farklı oyun modları oldukları için aynı anda oynanamıyorlar. Eğer istersen oyunda ekli olacak diğer özellikleri
Ayabilirsin. (Barbar klanları, gizli sosyeteler vb. Eklentiler)

Çözümü yok, ikisi farklı oyun modları oldukları için aynı anda oynanamıyorlar. Eğer istersen oyunda ekli olacak diğer özellikleri.
Ayabilirsin. (barbar klanları, gizli sosyeteler vb. eklentiler)

Çözümü buldum hocam en son çıkan gathering storm açınca ESC bastığımda kullanılan modlarda Rise and Fall'da vardı. Bu arada bahsettiğim olay modlarda değil DLC ile olan bir sorundu, ama oyunda mod diye de geçiyor.

Çözüm

Geri
Yukarı