İşletim sistemi
Windows 8.1

Yunus Abi

Centipat
Merhaba. Biliyorum forumda illa halen daha Civilization 5 oynayanlar vardır.

Benim sorunum şu; çok güzel ilerledim, her türlü gelişimi tamamladım lakin oyunun turları aşırı yavaş sürüyor. Başlarda hızlıydı lakin artık 40-50 dk içinde bir turu zor atlıyorum ve sistemim de yeterli. Sürücüler de güncel oyun da güncel ama böyle bır sıkıntım var. Oyunun dosyaları da tam tüm, aynı şekilde dosyaları ve harita küçük olursa veya 2-3 devlet olursa anında geliyor çok gelişsem de fakat devlet artınca çok bekliyor.

Bunun nedeni nedir? Nasıl çözümleyebilirim? Artık bıktım sürekli sil baştan başlamaktan. Bir çare varsa önerin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü her oyuncunun hamlelerini bekliyorsun.

Aga tamam eyvallah ona bir şey demiyorum lakin 40-50 dk beklemek çok anormal bir durum. Arkadaşım 22 devlet ile oynuyor gerçek dünya haritasını hiçbir şey olmuyor ben 10-15 devlet ile oynayınca 40-50 dk sürüyor. Bilgisayar kaldırıyor ve darlanmadan çalıştırıyor sıkıntı oyunun uzun bekletmesi normalde ilk yüklediğimde böyle değildi bende 22 devlet ile oynuyordum sıkıntı olmuyordu lakin ne olduysa böyle oldu.

Aga tamam eyvallah ona bir şey demiyorum lakin 40-50 dk beklemek çok anormal bir durum. Arkadaşım 22 devlet ile oynuyor gerçek dünya haritasını hiçbir şey olmuyor ben 10-15 devlet ile oynayınca 40-50 dk sürüyor. Bilgisayar kaldırıyor ve darlanmadan çalıştırıyor sıkıntı oyunun uzun bekletmesi normalde ilk yüklediğimde böyle değildi bende 22 devlet ile oynuyordum sıkıntı olmuyordu lakin ne olduysa böyle oldu.
Maalesef böyle şeyler oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı