Oyun Civilization VI : Platinum Edition 58 TL

Konu başlığında yazanı al gayet uyguna satılıyor
Normal olanını almıştım 2gün önce oynamadım. Platinum şu an daha mantıklı geliyor. İade talebinde bulunsam çok geçe bırakırlar mı ?
Steam bakiyesi yükleyip ordan almıştım. Bakiyeye iade isteyeceğim. Bilginiz var mı ?

Normal olanını almıştım 2gün önce oynamadım. Platinum şu an daha mantıklı geliyor. İade talebinde bulunsam çok geçe bırakırlar mı ?
Steam bakiyesi yükleyip ordan almıştım. Bakiyeye iade isteyeceğim. Bilginiz var mı ?
Yok ya 48 saat içinde bakiyene döner hatta daha erken de verebilirler 1 günde verdikleri oluyor bazen, 48 saatten fazla uzatmazlar atarlar. Zaten 2 Martta sona eriyor galiba oyun tek versiyon olarak satılırken 2 mart yazıyordu paket olarak ne zamana kadar sürer haberim yok.

Çoğu dlcyi ücretsiz bir şekilde oyun içine eklemeleri lazımdı o yüzden olumsuz yorumlar çok adamlar nereden parayı vursak diye dlc çıkarmışlar.

En sinir olduğum o kadar dil varken Osmanlıyı ekleyip Türkçe eklememek kadar saçma bir şey yok.
2K'dan daha Türkçe bir oyun görmedik... Gelmedi, gelmeyecek sanırım...

Minimum platinum edition almalısınız, oyun sararsa anthology pack'e yükseltirsiniz. Full pakette de güzel içerik mevcut ama platinum edition şart.

Bence yakın zamanda 2K oyunları da zamlanacak. Ben Anthology paketini tavsiye ederim.

@aragami Hem Anthology, hem de Complete Edition aldım fakat Civ 5 bana bayağı yavan geldi. Yine 6'dan oynamaya başladım. Çünkü 6 oyunun geliştiğini hissettirdi. İade etmeyi düşünüyorum. Çabuk mu karar vermiş olurum? 5'e dönüp bakmam gibi düşünüyorum. Çok zaman ayırmadım belki ondandır.

@aragami Hem Anthology, hem de Complete Edition aldım fakat Civ 5 bana bayağı yavan geldi. Yine 6'dan oynamaya başladım. Çünkü 6 oyunun geliştiğini hissettirdi. İade etmeyi düşünüyorum. Çabuk mu karar vermiş olurum? 5'e dönüp bakmam gibi düşünüyorum. Çok zaman ayırmadım belki ondandır.
Civ 6 aslında daha çocuksu Civ 5'e göre hatta Civ 6 da ki Kanuni Sultan Süleyman baya bir tartışılmıştı ulan koskoca yedi düveli yere seren Kanuni disney animasyonlarında ki karakterlere dönmesi kötü olmuş Civ 5 te ki ciddiliği koruyamamışlar.

Geri
Yukarı