Civilization VI Türkçe Yama - Anonymous

486759

Hectopat
Çeviride herhangi bir işlem yapılmamıştır.
Türkçe dil seçeneği ekstradan eklenmiştir.
Orjinal çeviri ekibinin yayınlamış olduğu dosyalar İngilizce dil dosyası üzerinde değişiklik şeklinde olduğu için, oyunun güncellenmiş sürümlerinde Türkçe yama sorun çıkartabiliyordu. Artık böyle bir sorun yok, oyunun tüm sürümlerinde sıkıntısız bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
Türkçe dilinin alternatif dili İngilizce olarak ayarlanmıştır. Yani Türkçe olmayan kısımlar size İngilizce olarak gösterilecektir.
Bu arada Anonymous çeviri ekibine verdikleri emekler için teşekkür ederim.
Şu anlık sanırsam çeviriye devam etmiyorlar ama umarım yeni DLC'lerin çevirilerine başlarlar.

Link: Google Drive

Dil Seçeneği.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çeviride herhangi bir işlem yapılmamıştır.
Türkçe dil seçeneği ekstradan eklenmiştir.
Orijinal çeviri ekibinin yayınlamış olduğu dosyalar İngilizce dil dosyası üzerinde değişiklik şeklinde olduğu için, oyunun güncellenmiş sürümlerinde Türkçe yama sorun çıkartabiliyordu. Artık böyle bir sorun yok, oyunun tüm sürümlerinde sıkıntısız bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
Türkçe dilinin alternatif dili İngilizce olarak ayarlanmıştır. Yani Türkçe olmayan kısımlar size İngilizce olarak gösterilecektir.
Bu arada anonymous çeviri ekibine verdikleri emekler için teşekkür ederim.
Şu anlık sanırsam çeviriye devam etmiyorlar ama umarım yeni DLC'lerin çevirilerine başlarlar.

Link: Google Drive

Eki Görüntüle 940053

Dostum en güncel yama bu mudur?

Ücretli Üyelik ☹️
Hocam bu çeviri, Anonymous çevirisinin düzenlenmiş halidir. Yani benim Anonymous ekibi ile yakından uzaktan bir bağlantım yok sadece emeklerine saygısızlık etmek istemediğim için onların adlarını kullanıyorum. Siz yüksek ihtimalle ekipten bahsediyorsunuz ama benim pek bir bilgim yok açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı