Çizgi roman ve figür koymak için kitaplık raf önerileri

Eğer duvarı kapatmak istemiyorsan duvar güzelse senin de dediğin gibi gömme dolap değil de sadece rafları duvara monte ettirebilirsin.
Yani farz et ki elinde çok uzun olmayan 10 parça dikdörtgen şeklinde raf var ve onları direkt duvara çaktıracaksın. İleride duvara çizimler de yapabilirsin ya da duvar kağıdı tarzı şeylerle süsleyebilirsin?

İlk attığını ortaya koyup son attığında 2 tane var birini sağ üst köşeye koyup diğerini de sol üst köşeye koyarsan güzel bir görüntü sağlayabilir.
Ya da sağ alt çapraz sol üst çapraz olarak da güzel görüntü verilebilir.

Bu tarz mı? Çok yer kaplar gibi geliyor bir de solumdaki masanın duvarına koyacağım duvarın boyunu geçmesini istemiyorum. 120cm masam o yüzden dediğiniz gibi yaparsam simetrik durmaz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5 KB · Görüntüleme: 25
Bu tarz mı? Çok yer kaplar gibi geliyor bir de solumdaki masanın duvarına koyacağım duvarın boyunu geçmesini istemiyorum. 120cm masam o yüzden dediğiniz gibi yaparsam simetrik durmaz.
Hmm anladım ama özellikle ilk attığını kullanmalısın çok şık duruyor.
Sağ ve sol üste figürleri koyup ortasına çizgi romanlarını koyabilirsin tamamen senin zevkine kalmış çizgi romanların önünü minik figürlerle doldurup renk katabilirsin.
Boş kalan yerlere biraz klasik ama sığarsa varsa PS oyunlarını ya da bilgisayar bileşenlerinin kutularını koyabilirsin :D

Bilgisayar kutularından haz etmiyorum deli gibi toz her yer zaten. O ilk attığıma 6 tane Figür sığar ortasınada çizgi romanlarımı koyarım kafama bayağı yattı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı