Çizgisel ilerleyen, hikayesi güzel oyun önerisi

Kedicikw

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu anda 500 TL'ye sahibim. (Evet, Elden Ring'i sevmedim ve iade ettim...) Lootla falan uğraşmadan, hikayesi güzel olan bir oyun arıyorum. Uncharted, God of War, RDR 2, LiS, Spider-Man Remastered, Cyberpunk'a sahibim. Neler önerebilirsiniz? İnteraktif film tarzı oyunlara da açığım, genel olarak açık dünyada görev yapmama gerek kalmayacak ve karmaşık olmayan bir oyun arıyorum.

Şu anda 500 TL'ye sahibim. (Evet, Elden Ring'i sevmedim ve iade ettim...) Lootla falan uğraşmadan, hikayesi güzel olan bir oyun arıyorum. Uncharted, God of War, RDR 2, LiS, Spider-Man Remastered, Cyberpunk'a sahibim. Neler önerebilirsiniz? İnteraktif film tarzı oyunlara da açığım, genel olarak açık dünyada görev yapmama gerek kalmayacak ve karmaşık olmayan bir oyun arıyorum.
Days gone 100tl
Mass Effect Legendary edition 140tl
Horizon zero dawn 100tl
Dying light 2 + payday 2 bundle 160tl

Bunları nays ile alırsan 100tl cashback alacaksın. O paraya da

Dying light 1 enhanced edition 17tl

Batman collection 15tl civarı

Metro serisi 45 tl civarı.

Nier automata(66tl) ya da Dark souls 2(60tl) alabilirsin.

Hocam açık dünyada görev cümlesini görmemişim k.b ama bu oyunlar üzmez. Listede 1 oyun değiştirdim kontrol edebilirsiniz tekrar.

Days Gone 100TL
Mass Effect Legendary Edition 140TL
Horizon Zero Dawn 100TL
Dying Light 2 + Payday 2 bundle 160TL

Bunları Nays ile alırsan 100TL cashback alacaksın. O paraya da

Dying Light 1 Enhanced Edition 17TL

Batman Collection 15TL civarı

Metro serisi 45 TL civarı.

NieR: Automata™(66TL) ya da Dark Souls 2(60TL) alabilirsin.

Hocam açık dünyada görev cümlesini görmemişim k. B ama bu oyunlar üzmez. Listede 1 oyun değiştirdim kontrol edebilirsiniz tekrar.

Çok teşekkürler ama açık dünya dememdeki sebep bunların çoğuna sahibim. Horizon, NieR, Dying Light 2 ve 1, Batman Collection ve Metro Exodus var bende. Days Gone'a bakacağım ama.

Çok teşekkürler ama açık dünya dememdeki sebep bunların çoğuna sahibim. D Horizon, NieR, Dying Light 2 ve 1, Batman Collection ve Metro Exodus var bende. Days Gkne'a bakacağım ama.
Diğer metro oyunlarını alırsınız o zaman. Days gone kesin alın. Mass effect legendary editionu da alın. Nays ile alın.

Çok teşekkürler ama açık dünya dememdeki sebep bunların çoğuna sahibim. .d Horizon, NieR, Dying Light 2 ve 1, Batman Collection ve Metro Exodus var bende. Days Gkne'a bakacağım ama.
RDR2
GOD OF WAR
DAYS GONE
MASS EFFECT LEGENDARY
DEVIL MAY CRY 5 + VERGIL PAKETİ
FOR HONOR
WOLFENSTEIN ALT HISTORY COLLECTION
RESIDENT EVIL 2 VE 3 PAKETİ
BATMAN TELLTALE SERİSİ
BATMAN SERİSİ
CONTROL ULTIMATE EDITION (ALAN WAKE'Lİ PAKET VARSA AL)
AC ODYSSEY ORIGINS VALHALLA
BIOSHOCK SERİSİ
CRYTEK PAKETİ (CRYSİS SERİSİ VE HUNT SHOWDOWN VAR)
CYBERPUNK
DARK SOULS 2
METRO SERİSİ
DISCO ELYSIUM
DONT STARVE TOGETHER
DYING LIGHT 1 , 2
SKYRIM
DEATH STRANDING
HELLBLADE
HORIZON ZERO DAWN
HITMAN ABSOLUTION
KINGDOM COME
THE LONG DARK
SPIDER MAN REMASTERED
METRO SERISI
NIER AUTOMATA
SEKIRO
TOMB RAIDER SERİSİ
THE SINKING CITY
SLEEPING DOGS
TITANFALL 2
THE WOLF AMONG US
WATCH DOGS LEGION
BIOSHOCK SERİSİ
DRAGON AGE 2
ARK SURVIVAL
DEAD ISLAND DEF EDITION
THE LONG DARK
PUMPKIN JACK
DEAD CELLS
BEHOLDER SERİSİ
LAYERS OF FEAR SERİSİ (30 TL OLANLAR)
THE BEAST INSIDE
A WAY OUT
OUTHER WILDS
JUARES GUNSLINGER
READY OR NOT
DRAGONS DOGMA
SOMA
MORTAL SHELL

Bu benim listem buradan seçebilirsiniz. Mortal shell 8 tl mi neydi bu arada. En altta diye görmezsiniz belki. Hepsini inceleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı