Çizgisel ilerleyen oyun önerisi

Mithranlia

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba, yaz akşamları oynamalık aşırı kafa yormayacağım ve belirli bir hikayeyi deneyimleyeceğim oyunlar arıyorum. Firewatch, Detroit, metro oyunları, Life is Strange tarzı oyunları sevmişimdir, bu tarzlarda oyun arıyorum.

Oynadım hocam. AAA oyunların tamamını biliyorum.

AAA istemiyorsan Deep rock galactic, SCUM, generation Zero, Subnautica, hunter call of the wild, 7 Days to Die, darkness II gibi oyunlar önerebilirim. Her biri neredeyse farklı bir türden oyun hepsine bak dikkatini çekeni al. Hiçbiri kötü oyun değil. Eğer indie oyun tavsiyesi istersen de daha fazla ve detaylı önerebilirim. Belli bir tür ismi verirsen daha isabetli tavsiye verebilirim.

AAA istemiyorsan Deep rock galactic, SCUM, generation Zero, Subnautica, hunter call of the wild, 7 Days to Die, darkness II gibi oyunlar önerebilirim. Her biri neredeyse farklı bir türden oyun hepsine bak dikkatini çekeni al. Hiçbiri kötü oyun değil. Eğer indie oyun tavsiyesi istersen de daha fazla ve detaylı önerebilirim. Belli bir tür ismi verirsen daha isabetli tavsiye verebilirim.

Hocam oyunlara baktım da hiç aradığım türden değil neredeyse. Ben biraz daha hikaye odaklı bir oyun istiyorum.

Lovecraft sever misin
O nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı