Çiziklerle kaplı kasayı değiştirmek gerekir mi?

Bellic

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Kendi kasam budur:

1567438255184-png.434256

Bu kasayı değiştirmek gerekir mi? Eğer gerekiyorsa şu şekilde 2 kasa var aklımda:
Kasa: Zalman S3 120mm Fan USB 3.0 Pencereli Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com
Güç Kaynağı (Kasada güç kaynağı yok): ZALMAN ZM500-LE SERİSİ 500W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar

Diğer kasa (600W): Zalman Z3 Plus 600W USB 3.0 mATX/ATX Mid Tower Kasa

Attığınız kasalar gördüğüm kadarıyla tek fanlı. İçerisinde nasıl bir sistem olacak ? Ona göre kasa önerileri yapabiliriz.

Attığınız kasalar gördüğüm kadarıyla tek fanlı. İçerisinde nasıl bir sistem olacak ? Ona göre kasa önerileri yapabiliriz.
Dostum bu fotodaki kasadakileri onun içine koymayı düşünüyorum sadece ekran kartı değişecek. Sayıyorum: RX590 Sapphire Pulse - 6GB RAM DDR4 - 500GB HDD - intel Core i5 3.2gHz
Güç kaynağı gayet güzel. Sertifika olmamasına rağmen 444 W veriyor ve 4.5 senedir kullanıyorum.
ama işte yanına kasayı da alınca 600TL ye yakın oluyor. Onun yerine alttaki 600W'luk olanı ya da Fsp Bundle Cmt110a+50ern 500w 80+sılver Mıdtower Gamıng Kasa - n11.com daha mantıklı geliyor ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı