Çizilen nano ekran koruyucu çalışır mı?

C:\kerem

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
1 haftadan biraz daha önce Vatan'dan Samsung A34 aldım (aslında ben almadım da sahibi benim). Alırken Addison TPU 010 nano ekran koruyucu taktılar ve az önce elimden kayarken sıkıca tuttum ama tırnağım ekranda iz bıraktı. Üzerinden parmağımı geçirirken az da olsa çizilen yeri hissedebiliiyorum bile. Nasıl böyle bir şeyden çizilebilir aklım almıyor. Yerine başka bir koruyucu almayı planlıyorum. Nerede taktırabileceğimi ve temperli cam mı taktırmamın daha mantıklı olacağını yazarsanız sevinirim. Parmak okuyucu temperli cam ardından da çalışır değil mi?

Dosya Ekleri

• 20230507_001841.jpg
    20230507_001841.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 46
Benim görüşümde cam ekran net daha iyidir hocam bu tür yumuşak madde koruyucular güvenli hissettirebilir fakat kolay çizilecektir.
Ben de ilk defa kullanıyorum. İnce olduğundan ilk baş var olduğunu bile fark etmemiştim. Naylona benzeyen bir yapısı var. Yerine temperli cam taktırmayı düşünüyorum, parmak okuyucu açısından sorun olmaz değil mi?

Ben de ilk defa kullanıyorum. İnce olduğundan ilk baş var olduğunu bile fark etmemiştim. Naylona benzeyen bir yapısı var. Yerine temperli cam taktırmayı düşünüyorum, parmak okuyucu açısından sorun olmaz değil mi?

Hocam bu konuda tam bir şey söyleyemem kaliteli bir ürün kullanmanız bu yönden daha iyi olacaktır fakat yine de Samsung telefonların okuyucuları genel olarak iyi diyemem.

Geri
Yukarı