Çizim için iPad Air 4 vs iPad Pro 2018

Charizard

Hectopat
Daha fazla  
Atkadaşlar merhaba, iki iPad arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz? Biri iPad Pro 2018 bir diğeri ise iPad Air 4. kullanım alanları ise daha çok çizim olmakla birlikte günlük kullanım. Özelliklere bakınca iPad Pro 2018 benim isteklerimi daha çok katşılıyor ama bu kadar para verince de en azından 2-3 yıl götürsün diyorum, o yüzden kararsız kaldım. Sizce mantıklı olan ne, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atkadaşlar merhaba, iki iPad arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz? Biri iPad Pro 2018 bir diğeri ise iPad Air 4. kullanım alanları ise daha çok çizim olmakla birlikte günlük kullanım. Özelliklere bakınca iPad Pro 2018 benim isteklerimi daha çok katşılıyor ama bu kadar para verince de en azından 2-3 yıl götürsün diyorum, o yüzden kararsız kaldım. Sizce mantıklı olan ne, yardımcı olabilir misiniz?
iPad Air 4.

Özelliklere bakınca sanki pro daha iyi gibi duruyor . Size göre air olmasının sebebi nedir?

Yukarıda sorduğum soruyu size de sorayım malum ucuz ürün değil ikisi de 😂
Güncellik sebebiyle bile tercih edilebilir. Harici olarak yakın cihazlar.

Merhaba, iPad Air 4 2020 de duyurulduğundan iPad Pro 2018'e göre güncelleme anlamında daha avantajlı ancak ne için tercih ettiğinize göre ikisinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Günlük kullanım için ikisi de idealdir. Çizim için ekran anlamında daha iyi özelliklere, daha yüksek depolama kapasitesine ve çizim uygulamalarının güncelliğine göre tercihte bulunabilirsiniz. Örneğin; iPad Pro 2018 alacaksınız ancak bu iPad Pro'nun 12.9 modelini mi alacaksınız? 11 inç modelini mi alacaksınız? Bu karar verirken göz önünde bulundurulması gereken bir etkendir. iPad Air alacaksanız bütçeyi bir tık arttırıp Air 5 almanız güncellik bakımından daha mantıklı olacaktır. Air 4 ve Air 5 birbirlerine çok yakın fiyatlandırmalara sahipler.

Güncelleme geçeyim Air 5 aldım 5-6 aydır kullanıyorum ve kesinlikle öneririm sorunuz varsa seve seve cevaplarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı