Yenilenmiş telefon nereden alınır?

Bütçe
7000

VarexCivic

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Dostlar yenilenmiş telefon alma gibi bir düşüncem var. Alınmaz demeyin sebeplerinizde haklısınız. 2. el güvenebileceğim bir yer yok dolayısıyla da babamı ikna etmem biraz zor olur. Düşüncem S10 ailesinden bir cihaz almak ve 1 - 2 sene beni idare etmesi. EasyCep'ten alanlar genel olarak kozmetik durumu outlet olmasın demiş ePTT AVM, Teknosa Getmobil gibi yerler nasıldır?

Dostlar yenilenmiş telefon alma gibi bir düşüncem var. Alınmaz demeyin sebeplerinizde haklısınız. 2. el güvenebileceğim bir yer yok dolayısıyla da babamı ikna etmem biraz zor olur. Düşüncem S10 ailesinden bir cihaz almak ve 1 - 2 sene beni idare etmesi. EasyCep'ten alanlar genel olarak kozmetik durumu outlet olmasın demiş ePTT AVM, Teknosa Getmobil gibi yerler nasıldır?
En çok EasyCep öneriliyor. Ama onda da sıkıntı çıkabiliyor. 1-2 yıl sizi idare edecekse sıfır da olabilir.

Easycep ve baburtech'e bakin, Ankara'da iseniz subelere gidip direkt kendiniz inceleyebilirsiniz bu arada, illa internetten olmasina gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
S10e kullandım sakın e serisini alma en az Plus al bataryaları çok iyi değil ama Plus idare ediyor iPhone 8Plus da bakalirsin.

En çok EasyCep öneriliyor. Ama onda da sıkıntı çıkabiliyor. 1-2 yıl sizi idare edecekse sıfır da olabilir.

Kamerası S10 ile kıyaslanmaz işlemci de.

Bundan bir kaç ay önce youtube'da şöyle bir video çıkmıştı önüme hem istediğiniz model hem de yenilenmiş bir model belki size yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Sıfır olarak."

Maalesef hocam Watch 4 ve Buds 2 Pro kullanmaktayım ufak çaplı ekosistem yapmak istediğim için bu cihazı düşünüyorum.

S10e kullandım sakın e serisini alma en az Plus al bataryaları çok iyi değil ama Plus idare ediyor iPhone 8Plus da bakalirsin.

Bütçeye göre önceliğim Plus olmazsa düz S10 en kötü e zaten LG G4 kullanmaktayım ondan sonra geçeceğim çoğu telefonun bataryası tatmin edecektir S4 mini dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı