CJ vs Tommy Vercetti

CJ VS Tommy Vercetti

• CJ

• Tommy Vercetti

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hocam elin zenci gangstasını ben ne yapayım kesinlikle tommy vercetti sorulması bile hata kafes dövüşüne alsanız tek hamlede bayıltır tommy cji. Üstelik cj bir şehri bile yönetemiyor. Tommy vercetti altın şehir Vice City'nin sahibi.

Gerçektende yüzme olayının perde arkasını biliyor musun? Tommy'nin tek eksiğini bulmuşsunuz sürekli yüzemiyor yüzemiyor diyorsunuz. Mafya ile sokak serserisini karıştırmayın.

Aynen öyle. Üstelik bir koskoca şehirin sahibi mafya babasına yüzmek yakışmaz.

Ve GTA 5'te Cj'nin öldüğüne dair işaretler görüyoruz. Bundan şunu anlamanı istiyorum. Sokak serserileri mafyanın oyuncağıdır. Yani cj asla şehir yönetemez. Öyle olsaydı GTA 5'te de yaşardı.

Aynen öyle. Üstelik tommy yıllarca Vice City'i elinde tutuyor. En son haberi GTA 4 de kent paulun sitesinde alıyoruz. Tommy umarım beni öldürtmezsin gibi bir şey diyordu.

Öyle olsaydı Cj'yi GTA 5'te de görürdük.

Aldıda ne oldu? Grove street tekrar ballaların elinde oldu :D haha. Tommy yıllarca hem de on yıllarca Vice City'i elinde tuttu ve servetini katladı. Cj ne devlet yönetmeyi bilir ne şehir. Tommy baba her şeyi biliyor.

Son düzenleme:
Hocam elin zenci gangstasını ben ne yapayım kesinlikle tommy vercetti sorulması bile hata kafes dövüşüne alsanız tek hamlede bayıltır tommy cji. Üstelik cj bir şehri bile yönetemiyor. Tommy vercetti altın şehir Vice City'nin sahibi.

Aynen öyle. Üstelik bir koskoca şehirin sahibi mafya babasına yüzmek yakışmaz.

Aynen öyle. Üstelik tommy yıllarca Vice City'i elinde tutuyor. En son haberi GTA 4 de kent paulun sitesinde alıyoruz. Tommy umarım beni öldürtmezsin gibi bir şey diyordu.

Aldıda ne oldu? Grove street tekrar ballaların elinde oldu :D haha. Tommy yıllarca hem de on yıllarca Vice City'i elinde tuttu ve servetini katladı. Cj ne devlet yönetmeyi bilir ne şehir. Tommy baba her şeyi biliyor.

Polat alemdara benzetiyorum.

Geri
Yukarı