CK-350 blue switch hafif çınlama problemi

Arkadaşlar merhaba cooler master ck-350 blue switch model klavyem var, bugün elime ulaştı. Sabah vakti pek fark edemedim ama akşam vakti aşırı sessiz bir ortamda tıklama yapınca çok hafiften çınlama sesi geliyor bu normal midir? Kasası alüminyum bu arada...

Bu arada almayı düşünenler varsa gayet öneririm mükemmel bir klavye 480TL bandındaki blue switch bir klavye için (Ben satın aldıktan 10dk sonra 550 küsür oldu :D) ama efsane klavye açıkçası ben sesini aşırı rahatsız edici bulmuyorum zaten blue switch aşkı var bende :D

Belirli bir zaman sonra artik klavyenin sesini duymaya alistiginiz icin umrunuzda bile olmuyor.
Bazıları da zamanla kulak tırmalamaya başlıyor demiş de akşam fazla aktif olmayan biri olarak sabah çok hoşuma gidiyor :)
Keşke blue almasaydınız ama olsun :D Bir noktadan sonra bayıyor sesi.
Umarım baymaz. Redlerin sesi de bana çok az geldi açıkçası keşke koronadan önce bir teknosaya falan uğrayıp switch seslerini deneseydim gerçi yine blue alırdım :D :D

Red switchin sesi nasıl oluyor blueya göre?
Red switch en sessiz switch türü. Ayrıca çalışma prensibi blue switch ile aynı değil. Red switch hissiyat vermiyor, çok yumuşak bir switch türü. Yazı yazarken hem geri bildirim olmadığı için hem de azıcık bastırsan bile hemen algıladığı için daha çok FPS oyuncularının alması gereken bir switch türü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı