Ck108 Alınır Mı?

Ben şahsen 1 yıla yakın süredir ck 108 kullanıyorum renk ayarı sayesinde wasd yi kırmızı gerisini mor yaptım oldukça dayanıklı ve metal gövdeside çok hoş duruyor, bilmeden ve denemeden yorum yapanlara inanmayın bu fiyata hem rgb hem metal kasa hemde makrolu bir model daha bulunamaz hemde bu kalitede!

Ben şahsen 1 yıla yakın süredir ck 108 kullanıyorum renk ayarı sayesinde wasd yi kırmızı gerisini mor yaptım oldukça dayanıklı ve metal gövdeside çok hoş duruyor, bilmeden ve denemeden yorum yapanlara inanmayın bu fiyata hem rgb hem metal kasa hemde makrolu bir model daha bulunamaz hemde bu kalitede!
Peki FPS oyunları oynuyor musunuz? Oynuyorsanız blue switch sıkıntı çıkartıyor mu?

Dostum, bende alıcam ck108. Ama senin gibi blue switch mi yoksa black switch mi alsam karar veremedim. Aliexpress'de 190 tl oradan almayı düşünüyorum.

Can evet çift keleş bir cs oyuncusuyum ve bu rank’a ck 108 ile geldim blue switch in tek sorunu çok fazla ses çıkarıyor olması yani ev ahalisini uyandırabilir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı