Motospeed CK108 alınır mı?

Dostum şu güzelleri bekle derim ben, yine de alacaksan gearbest'ten alman daha mantıklı olacaktır. Ürünün burada takipli ve kayıtlı kargo kısmı bedava. Buradan alırsan daha karlı olur senin için dostum.
upload_2016-11-24_22-0-51.png

Corsair k55 klavye: Corsair, Yeni Oyuncu Fare Ve Klavyesi Tanıttı - Technopat
CK 108: Motospeed CK108 USB Wired Game Keyboard

Dostum şu güzelleri bekle derim ben, yine de alacaksan gearbest'ten alman daha mantıklı olacaktır. Ürünün burada takipli ve kayıtlı kargo kısmı bedava. Buradan alırsan daha karlı olur senin için dostum.
Eki Görüntüle 201758
Corsair k55 klavye: Corsair, Yeni Oyuncu Fare Ve Klavyesi Tanıttı - Technopat
CK 108: Motospeed CK108 USB Wired Game Keyboard

İLLA CHİNA SEÇENEĞİNİ SEÇMEK ZORUNDAMIYIZ CEVAPLARSAN SEVİNİRİM

Beyler ben ck108 almayı düşünüyorum ama gearbest'te 3 seçenek var china,us-le ve eu var hangisi daha iyi olur china seçeneğinde fiyat yükseliyo en ucuz sanırım us-le lütfen cevaplayın
:D :D :D :D :D :D :D :D

İLLA CHİNA SEÇENEĞİNİ SEÇMEK ZORUNDAMIYIZ CEVAPLARSAN SEVİNİRİM

Beyler ben ck108 almayı düşünüyorum ama gearbest'te 3 seçenek var china,us-le ve eu var hangisi daha iyi olur china seçeneğinde fiyat yükseliyo en ucuz sanırım us-le lütfen cevaplayın
:D :D :D :D :D :D :D :D
Ben Çin'den aldım 15 gün sonra elime ulaştı. Çin'den almayı tercih edebilir siniz.

Konu açılalı epey olmuş ama benim gibi yeni konuyu bulanlar varsa Motospeed CK108 Çin'den 200TL'nin altına alınabilecek en iyi klavyelerden. Bir iki tane daha önerim olabilir o fiyata ama CK108'de iyi tercihlerden olur. Genel olarak fiyatını baz alarak beğendiğim ürünlerden fakat çok kaliteli bileşen kullanılmış değil klavyede. Bu arada detaylı bir inceleme hazırladım belki yardımı dokunabilir..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı