CL 18 3600 MHz vs CL 16 3200MHz

Çipleri hakkında bir şey bulamadım, önerim Ballistix alıp 3600 MHz CL 14 denemeniz.

İyi değerlermiş, ben de şuan 3600 MHz CL18 kullanıyorum CL düşürmeyi deneyeceğim.

Çipleri hakkında bir şey bulamadım, önerim Ballistix alıp 3600 MHz CL 14 denemeniz.

İyi değerler miş, ben de şu an 3600 MHz CL18 kullanıyorum CL düşürmeyi deneyeceğim.

Ürünü iptal ettim zaten tırstım bir tık :D XPG D60G veya Vengeance Pro almayı planlıyorum sorun olur mu bunlardan yana 3200 MHz.

Ürünü iptal ettim zaten tırstım bir tık :D XPG D60G veya Vengeance Pro almayı planlıyorum sorun olur mu bunlardan yana 3200 MHz.
D60G'nin çipleri Hynix CJR gibi bir çipti galiba, Micron-e çiplerin yerini tutmaz, vengeance pro rgbnin çipleri de samsung diye biliyorum. @kino önceden kullanıyormuş fakat oc yaparken sorun çıkmış.

D60G'nin çipleri Hynix cjr gibi bir çipti galiba, Micron-e çiplerin yerini tutmaz, Vengeance Pro RGB'nin çipleri de Samsung diye biliyorum. @kino önceden kullanıyormuş fakat OC yaparken sorun çıkmış.

Hocam ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz helal edin hakkınızı.

Geri
Yukarı