Clash Of Clans 11.06.2018 Güncellemesi Sonrası Android Cihazlarda Açılmıyor

• Konuyu başlatan Silinen üye 164587
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 9B
S

Silinen üye 164587

Ziyaretçi
Clash Of Clans dünkü güncellemeden sonra Android ekosistemindeki tüm cihazlarda açılmama sorunu yapıyor. Uygulama açılıp en fazla 10-15 saniye sonra çöküyor. Resmi forumda sorunun bilindiği ve üzerinde çalışıldığı yazıyor fakat hem gelen 1 taş etkinliği hem de depolara toplanamayan ganimetler kullanıcıları ciddi anlamda oyun içi zarara soktu. Şahsen benim kaybım 1 milyon altın, 800 bin iksir, 7 bin kara iksir oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende hiçbir sorun yok. Oyun açılıyor ve birkaç savaş yaptım.

Bende hiçbir sorun yok. Oyun açılıyor ve birkaç savaş yaptım.
Bende açılıyor 10 saniye sonra kapanıyor. Forumda hala çözüldü olarak belirtmemişler sorunu :( Galaxy S6 Edge de bu şekilde ama tablette açılıyor
Ekleme: Sanırım sadece telefonlarda yapıyor. Tabletten açabiliyoruz ama 5 tane telefonun 5inden de açamıyoruz

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarim saat once guncelleme oldu oyuna girdi ama 2 dakka sonra geri atti ve yine ayni hatayi veriyoroyun acilinca supercel diyor ondan sonra uygulama durduruldu diyor bu hep boylemi olacak bilginiz varmi 😐 2 gundur oyuna giremiyoruz ya

Yarim saat once guncelleme oldu oyuna girdi ama 2 dakka sonra geri atti ve yine ayni hatayi veriyoroyun acilinca supercel diyor ondan sonra uygulama durduruldu diyor bu hep boylemi olacak bilginiz varmi 😐 2 gundur oyuna giremiyoruz ya
Supercell forumda hala çözüldü olarak işaret bırakmamışlar demekki düzeltemediler. Alternatif olarak tabletiniz varsa ordan girebilirsiniz tabletlerde kassada açıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı