Clash of Clans açılmıyor

İşletim sistemi
Android
Sabah açılıyordu. Arkadaşlarla okulda kupa kastık. Saat 16.00 gibi günelleme geldi. Okul internetinden onu yaptım ve hiç oyuna girmeden evde girmek üzere kapattım ancak evde açılmamaya başladı. CoC ikonuna tıklıyorum önce gri sonra siyah ekran geliyor Supercell logosu gelmeden kapanıyor ne yapabilirim?
Telefonum: Huawei Y6 2019
12/12/22 tarihinde saat 17:45 gibi güncelleme yapıyordum,yanlıslıkla iptal ettim.Bir dahada oyun acılmadı.Clash of Clans sürekli olarak duruyor hatası almaktayım.oyunun önbelleğini temizledim,telefona format attım,telefonu kapatıp açtım,oyunu silip yeniden yükledim,her uygulamam en güncel seviyede,android sürümü 10 kullanıyorum. Her şeyi denememe rağmen hala aynı hatayı almaktayım kafayı yemek üzereyim. HELLLPPP.!!!

SORUN ÇÖZÜLDÜ!! Amazon app store üye olup indirin açılıyor arkadaşlar %100

Son düzenleme:
Sabah açılıyordu. Arkadaşlarla okulda kupa kastık. Saat 16.00 gibi günelleme geldi. Okul internetinden onu yaptım ve hiç oyuna girmeden evde girmek üzere kapattım ancak evde açılmamaya başladı. CoC ikonuna tıklıyorum önce gri sonra siyah ekran geliyor Supercell logosu gelmeden kapanıyor ne yapabilirim?
Kanka benim de telefonum Huawei y5 2019 bütün verileri sildim olmadı tekrar yükledim Gine aynı

hocam bende de aynı marka model telefon var son güncellemeden sonra ben de oyunu açamadım sorunu çözebildin mi

BlueStack ve LD Player'da da işe yaramadı. Hala siyah ekran.

@Selomanyak Yine bir güncelleme, yine bir hüsran. Bugün ki güncelleme de durumu düzeltmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı