Clash of Clans benzeri strateji oyununun adı nedir?

Guts0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, eskiden Clash of Clans benzeri ama grafikleri gerçekçi ve animasyonları düşük FPS'li olan bir gangster MMO strateji oyunu oynuyordum mobilden (7 sene önce).

Oyun aynen Clash of Clans gibi yukarıdan bakmalı idi. Çetenizde bulunan üyeler vardı, cephanelik vardı. Her parti yaptığınızda yeni birileri geliyordu çeteye. Şehirdeki yerlere saldırıyordunuz. Eski bir oyundu. Baştan söyleyeyim Gang Nation ya da Mafia City falan değildi. Biz sarı saçlı, beyaz atletli ve kırmızı eşofmanlı biriydik. Şehirde gezebiliyorduk, kız tavlayabiliyorduk, insanları dolandırabiliyorduk. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eskiden Clash of Clans benzeri ama grafikleri gerçekçi ve animasyonları düşük FPS'li olan bir gangster MMO strateji oyunu oynuyordum mobilden (7 sene önce).

Oyun aynen Clash of Clans gibi yukarıdan bakmalı idi. Çetenizde bulunan üyeler vardı, cephanelik vardı. Her parti yaptığınızda yeni birileri geliyordu çeteye. Şehirdeki yerlere saldırıyordunuz. Eski bir oyundu. Baştan söyleyeyim gang nation ya da Mafia City falan değildi. Biz sarı saçlı, beyaz atletli ve kırmızı eşofmanlı biriydik. Şehirde gezebiliyorduk, kız tavlayabiliyorduk, insanları dolandırabiliyorduk. Şimdiden teşekkürler.

Rise of kingdoms olabilir mi?

Oyun aynen Clash of Clans gibi yukarıdan bakmalı idi. Çetenizde bulunan üyeler vardı, cephanelik vardı. Her parti yaptığınızda yeni birileri geliyordu çeteye. Şehirdeki yerlere saldırıyordunuz. Eski bir oyundu. Baştan söyleyeyim gang nation ya da Mafia City falan değildi. Biz sarı saçlı, beyaz atletli ve kırmızı eşofmanlı biriydik. Şehirde gezebiliyorduk, kız tavlayabiliyorduk, insanları dolandırabiliyorduk. Şimdiden teşekkürler.

The gang: Street wars olabilir mi?

Geri
Yukarı