Clash of Clans emülatör önerisi

Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba,

Telefondan Clash of Clans oynuyorum fakat ekran küçük olduğu için rahat oynayamıyorum.

BlueStacks, MEmu denedim siyah ekranda kalıyor, ekran kartı sürücüsünü güncelledim fakat yine olmadı.

Bu emülatörlerde deneyip başarısız olduğu için noxplayer ve LDPlayer de de olmaz şüphesi var.

Telefonu bilgisayara yansıt demeyin.

Clash of Clans'ı bu emülatör açıyor dediğiniz emülatör var mıdır?

Günlerdir uğraşıyorum.

Bir zamanlar benim de Clash of Clans da mı olmuştu hatırlamıyorum ancak siyah ekranda kalıyordu. Biraz araştırdıktan sonra çözmüştüm. Kendi yazılımsal problemi. Kolaydı ancak hatırlamıyorum. Grafik oluşturucuyu değiştirebilirsin. Onun dışında pek önereceğim program yok. En iyisi BlueStacks aralarında. GameLoop da iyidir. Ancak BlueStacks köklü firma olduğu için daha iyi geliyor. Zaten Clash of Clans yokmuş demişsiniz.

Bir zamanlar benim de Clash of Clans da mı olmuştu hatırlamıyorum ancak siyah ekranda kalıyordu. Biraz araştırdıktan sonra çözmüştüm. Kendi yazılımsal problemi. Kolaydı ancak hatırlamıyorum. Grafik oluşturucuyu değiştirebilirsin. Onun dışında pek önereceğim program yok. En iyisi BlueStacks aralarında. GameLoop da iyidir. Ancak BlueStacks köklü firma olduğu için daha iyi geliyor. Zaten Clash of Clans yokmuş demişsiniz.

Sadece GameLoop'da yok, BlueStacks gibi köklü firmada neden Clash of Clans, League of Legends wift drift gibi oyunlar çalışmıyor.

Geri
Yukarı