Clash of Clans hesabı geri alma

halileser

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hesabımı arkadaşıma oynasın diye vermiştim. Mail adresi falan benim üzerimeydi. İsmi değişmiş sanki hesap onunmuş gibi hesaba giriş yaptım bugün hesabı kitletmiş. Hesabımı geri alıp dava açabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-11-13-27-32-407_com.supercell.clashofclans.jpg
    Screenshot_2021-01-11-13-27-32-407_com.supercell.clashofclans.jpg
    272,7 KB · Görüntüleme: 172
Eğer hesabı satış amacıyla karşı tarafa aktardıysanız, dava sizin aleyhinize sonuçlanır. Bilgileri hatırlıyorsanız destek bölümünden geri almaya çalışın.

Hesap paylaşmak yanlış ve hesapta 1'den fazla kişi girdiği içindir yüksek ihtimal alamazsın herhalde çünkü hesap paylaşmak yasak(onlar öyle diyor).

Beyler hesabı geri alamasam da olur savcılığa mı gideyim avukata mı kişilik ihlalinden dava açacağım.Tazminat veya hapis davası istiyorum.

Arkadaşlar hesabımı arkadaşıma oynasın diye vermiştim. Mail adresi falan benim üzerimeydi. İsmi değişmiş sanki hesap onunmuş gibi hesaba giriş yaptım bugün hesabı kitletmiş. Hesabımı geri alıp dava açabilir miyim?
Ben de zamaninda aynı durumu yaşamıştım. Bi küçük hesap açıp destek bolumunden durumunu bildir. Fakat bilgileri hatirlamiyorsan hesabı vermezler bide 14 günlük ban yersin. Destek bolmunde köyünü ne zaman olusturdun hangi cihazlardan giriş yaptın kaç kere ismini değiştirdin gibisinden sorular soruyorlar. Sen bunların büyük çoğunluğu nu bilirsen hesabını geri veriyorlar.

Ben de zamaninda aynı durumu yaşamıştım. Bir küçük hesap açıp destek bolumunden durumunu bildir. Fakat bilgileri hatirlamiyorsan hesabı vermezler bir de 14 günlük ban yersin. Destek bolmunde köyünü ne zaman olusturdun hangi cihazlardan giriş yaptın kaç kere ismini değiştirdin gibisinden sorular soruyorlar. Sen bunların büyük çoğunluğu nu bilirsen hesabını geri veriyorlar.

Arkadaşlar hesap önemli değil(hesap ban yesin ya da o alsın hesabı fark etmez)kendi rızamla verdiğim için davayı kazanabilir miyim önemli olan bu.

Geri
Yukarı