Riot Games destek biletine dönüş yapmıyor

Sinan Tan

Kilopat
Daha fazla  
Riot hesabıma bağlı olan 2 aşamalı doğrulama e-postam çalındığı için e-posta değişikliği talebi için 10+ gün önce bir destek bileti oluşturdum. Ancak kimse geri dönüş yapmadı. Bilgisayarımın 30 günlük güvenilir cihaz durumu devam ettiği için hesabımla halen oyun oynayabiliyorum, yasaklanma gibi bir durum söz konusu değil ancak "Oturumu Kapat" demem durumunda veya 30 günlük sürenin sona ermesi durumunda hesabıma erişemeyeceğim. Gerekli tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmuş olmama rağmen olumlu/olumsuz bir dönüş almadım.

"[email protected]" e-posta göndermem durumunda otomatik bir "Bilet oluşturun" yazısı alıyorum. Kimse dönmediği için 3 gün önce yine bir talep oluşturdum ancak 3 gün önce oluşturduğum talebe de dönüş almadım.

İngilizce yazışarak yabancı riot destek ekibi ile iletişime geçtiğim durumda da, hesabım TR sunucusunda olduğu için Türk destek ekibi ile konuşun dönüşü aldım.

Riot Destek ekibine nasıl ulaşabilirim?

İlk biletimin üzerinden yaklaşık olarak 3 hafta geçti. Halen herhangi bir dönüş yok. Riot Games’in böyle bir tutum sergilemesi beni çok şaşırttı. Çöpe giden hesabıma, emeklerime yazık.

Geri
Yukarı