Clash of Clans Hesap Önerisi

2014'ten beri oyunu oynuyorum. Bb 15 Full bir köy al başla. 15. seviye duvar için 7M kaynak istiyor.
1 savaştan alacağın yüksek ortalama altın+ iksir kaynağı 2m. Sadece 1 duvar için 4 savaş yapman lazım yani oyunu çok sıkı oynaman gerek kasılmak istiyorsan. Saatlerini bu oyuna harcaman gerek. Basit inşaatçı kulübesi için 14 gün istiyor. Yani 0'dan başlayacaksan işin zor.

Böyle bir ilan buldum, hesabın ilk sahibi olduğunu belirtmiş açıklamada.
Teşekkürler.

Böyle bir ilan buldum, hesabın ilk sahibi olduğunu belirtmiş açıklamada.

Mesaj attim ama bu daha hızlı dönünce bunu aldım. Oyun hakkında bilgim 0 :D Tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu sekilde alinan hesaplari geri alma ihtimalleri yok mu? Destekle iletisime gecip alabiliyormus diyolar.

Şöyle mesajlari hiç sevmiyorum, laptop istersin masaüstü al derler, tablet istersin telefon al derler, oyun hesabı alacağım diyosun, oyuna direk ver kendin kasil diyorlar. Çok saçma, ne istediğine karar vermişsin zaten. Onerisi olan varsa versin, önerisi olmayan yazmasın bence.
İnsanlar çok çabuk karar verirler ve bu kararın sonucunda ne yaşayacaklarını bildiklerini zannederler.
Hesap alım-satım konusunda çalınmalar çok yüksektir, düzgün bir satıcı bulsa bile yarın bir gün hesabını kaptırsa ve durumu desteğe anlatırsa hesabın alım-satım olaylarına karıştığından dolayı hesabını süresiz kilitleyebilirler.

Geri
Yukarı