Clash of Clans iksir kasamıyorum

Öncelikle adam bulamadığın zaman server değiştir (Dili değiştirirsen server de değişir). Sabah kalktığında Portekiz, günün orta saatlerinde Almanya, gece yarısı da Japonya'yı tavsiye ederim. Mesela ; sabahları kendi saatlerine göre daha uyanmamış olabilecekleri bir ülkenin serverine geç ki ganimet maden veya toplayıcılarda birikmiş olsun. Böylece madenlere saldırarak yüklü miktarda ganimet kazanabilirsin.

Online oyunlardan genel olarak uzak durdum, inanılmaz vakit alıyorlar. Bir de mobilde online oyuna girmek istemiyorum ama bilgi edinmeden de duramıyorum. Örneğin ilerleme kaydetmek ve oyunda iyi bir köy kurmak için günde ortalama kaç saat oynanması gerekiyor?

Bu bilgisayardan oynanan online oyunlardan biraz farklı, fark nedir diyecek olursanız onlar kadar aşırı bağımlılık yapmıyor günde 5-6 defa telefonu elinize alıp bakmanız yeterli. Tabi birde klan sistemi denen bir olayda var bir klan kurarsanız veya bir klanda görev alırsanız haliyle daha fazla vakit harcamanız gerekir.

Ben full goblin yapiyorum madenlere saliyorum yani farmcilik yapiyorum ve kupa düşüyorum.Sonra bir gecede 100 kupa geliyor ezikler para için saldiyor. Aldiyi altin 20 bin bana 20 kupa veriyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı